2733
2734
با سلام می خواستم بدونم که برنامه واکسیناسیون در کشورهاتون به چه شکله ؟اسم کشورتونوهم بگید خیلی ممنون میشم؟
سلام ما دبی هستیم مثل ایرانه تقریبن ولی بعضی بیماریهارم داریم که تو ایران نمیزنن مثل هپاتیت آ ، اسهال و استفراغ. مننژیت
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
مرسی نگار جون اخه میدونی چی شده الان بعضیهادر ایران دارند روی نزدن واکسن تبلیغ میکنند(روی اقشار مذهبی خصوصا)الان مادر اقوام خودمان 11تا بچه داریم که واکسن نزدن بعدش میگند که در کشورهای دیگه واکسن نمیزنند وچون میخواهند ایرانیها(شیعه)راتضعیف کنند واکسن را به ایران اوردنند خواهش میکنم هر کی در هر کشوری اشنا داره برنامه واکسیناسیونشونو بگه شاید من بتونم چند تایی شونو توجیه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واااااا مگه میشه واکسن نزد؟؟؟؟ خدا رو شکر یه سریا دارن بر میگردن به ماقبل تاریخ. برن که دیگه بر نگردن.
يه زماني تا جون داشتم بحث ميكردم، اما الان فقط ول ميكنم و ميرم! نميدونم پير شدم يا عاقل!!
2738
یعنی این روزا تو این دنیای مجازی وامونده انقدر چیزای عجیب غریب دیدمو شنیدم که دارم شاخ در میارم. یعنی چی این دوستان قلیل ما نمی بینن از زمانی که واکسن فلج اطفال خورونده میشه چقدر اوضاع کشور و بچه های بیچاره بهتر شده دین چه ربطی به سلامت داره؟
وا این چه حرفی ایه؟؟؟ آدم از تعجب شاخ درمیاره واکسن نزنن بعد فردا سل گرفتن یا سیاه سرفه اونوقت مثلا میرن بهشت؟؟؟ این خیلی نامردیه که خودشون همه واکسناشون رو میزنن بعد بچه طفل معصوم رو نه!!! واقعا که؟؟
اینجا همه واکسن ها هست و من شخصا برای بچه هام همه را زدم. از 10 هفتگی هم شروع میشه.. منتها هستن خانواده هایی که بسیار اکو زندگی میکنن و میگند هر اتفاق طبیعیی برای بدن بیوفته بهتره تا اینکه با واکسن بیماری وارد بدن کنیم.... تعداد کمی هستن ولی هستن. من حتی واکسن ابله مرغون را هم زدم به بچه هام.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706