2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره جشن میگیریم کادو وکیک میخره من هیچی نمیدم😂

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

کلا حس و حال خوب همدیگه رو خراب نکنیم ☺️ هرکی دوست داره یه مناسبتایی رو جشن بگیره و به خاطرش شاد و خوشحاله

اول فکر کنیم ببینیم ایا شادی بقیه به ما ضرر میرسونه ؟ اگه نه پس چرا شادیشونو خراب کنیم؟

ولنتاین روز عشقه تو کل دنیا و ما انسان هستیم قبل ایرانی بودن و مسلمون بودن و مسیحی بودن و و و

خواستم بگم اصالت ایرانیتونو حفظ کنین.....ولنتاین به شما چه !!!!

منم چند روزپیش داشتم ب همین فکر میکردم ک چرا هرکاری خارجی ها بکنن ما ایرانی ها درجا تقلید میکنیم اما اون اصلا کار ایرانی ها را نمیکنن 🤔

من خدای دارم.......... پدرانه وعاشقانه هوای بی پناهی ام را دارد بمن سخت می‌گیرد تا سرسخت شوم خودم راباور کنم وروی پای خودم بایستم او همیشه هست....... کسی ک یک نگاه مشتاق پدرانه اش برای قوی ترشدنم کافیست ومن عاشق وسرسپرده ی همان خدای ام ک دارد هرروز وب هرطریقی ک شده ازمن آدم بهتری میسازد
2740

تو این زمونه که انقد غم وغصه ودلسردی زیاد شده شاید اینا بهونه کوچیکی باشن برای یادآوری عشق الهی همه حال دلشون خوب باشه  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

یه چیز جهانیه چرا فک کردین برا خارجیاس؟ مگه ایران جز جهان نیست؟؟؟؟

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
منم چند روزپیش داشتم ب همین فکر میکردم ک چرا هرکاری خارجی ها بکنن ما ایرانی ها درجا تقلید میکنیم اما ...

اخه چرا فکر میکنین تقلید میکنیم؟؟ تقلید نمیکنیم ماهم این روز رو زندگی میکنیم. روز جهانی عشق ایران جز جهان نیس؟؟؟

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

تاریخچه ولنتاین چیه؟از کجا اومده..چرا ما هر چیزی رو بدون فکر کردن به ریشه ش انجام میدیم... فرهنگ ما پر از جشنهای با اصالته ...چرا ولنتاین چرا هالوین؟؟؟؟؟کسی مخالف شادی نیست ..  مخالف انسانیت هم نیست....فقط مواظب فرهنگمون باشیم