2733
2734
عنوان

درباره تجربتون از شیفتینگ بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2968 بازدید | 63 پست
این کارا رو هم انجام دادم نشد 😪 خودت بعد چند وقت تونستی شیفت کنی؟

من بار اول که خیلی نزدیک بودم نور سفیدو دیدم و قلبم که تند زد از هیجان چشامو باز کردم بعدش دستم اومد چجوری جلو خودمو بگیرم تقریبا ۱۵ روز بعد از اولین تلاشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب وقتی تو اون زندگی بودی جسمت اینور خواب بود چطوریه قضیه ش متوجه نشدم 

عزیزم اراده میکنی شیفت کنی کارایی که باید بکنی رو میکنی یهو خابت می‌بره حالا با توجه به چیزی که خواستی مثلا من خواستم وقتی شیفت شدم رو تخت خابم چشام باز بشه بضیا مثلا میگن زیردرخت یا تو قطار باشن این سفر ذهنیه تو با جسم خودت رفتی دنیایی که دوست داری فرقش اینه که مثلاً تو دوست داشتی اونجا چشات سبز باشه چشمات سبز میشه اما تو دنیای واقعی نه و این که اونجا همه آدمایی که بهشون برخورد میکنی واقعی هستن ینی زندگی میکنن نباید وابسته بشی چون افسردگی میگیری

خوب وقتی تو اون زندگی بودی جسمت اینور خواب بود چطوریه قضیه ش متوجه نشدم 

فرقشم با خواب دیدن اینه شیفت واقعیه جسمت درد و ناراحتی و مزه و بویایی و همه حس را می‌فهمه و حتی وقتی بیدار شدی ممکنه اونا یادت باشه و حتی میتونی مثلا تو اون دنیات کلاس انگلیسی بری هرچی که یاد بگیری ناخودآگاه تو این دنیا بلدی 

2731
یعنی تمام اون اتفاقاتی که تو اون دنیا میفته در طول مثلا 8 ساعت خواب این دنیاست؟

ببین باز باید اول یه چیزایی بدونی مثلا قبل شیفت باید اسکریپت بنویسی که اونجا شخصیتی و دنیایی که میخای رو مینویسیم مثلا من نوشتم از یک ساعت که تو این دنیا خابم یک سال تو اون دنیا زندگی کنم و مثلا نوشتم اونجا یه ساعت داشته باشم که زمان دنیای واقعیمو نشون بده

فرقشم با خواب دیدن اینه شیفت واقعیه جسمت درد و ناراحتی و مزه و بویایی و همه حس را می‌فهمه و حتی وقتی ...

این تیکه آخر صحبتتون متفاوت بود با بقیه دوستانی که شیفتینگ کار میکنن !!

میشه بیشتر توضیح بدهید ؟ یعنی شما خودتون امتحان کردید و شد (آموزشی که اونجا دیده باشید و اینجا همچنان آگاه و آموزش دیده شدید)

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
2740
چقد جالب  نترسیدی اولش؟  داستان زندگی اون دنیات میشه تعریف کنی

ترسیدم و هیجان داشتم واسه همین بار اول نتونستم انجام بدم چون دستا بی حس میشن و ضربان قلبت بالا می‌ره 

من داستانمو از رمان نوشتم یه دختر پولدار لوس بودم😂 بعد شغلم برنامه نویس بود به شدت پولدار بودیم 😂 و اینکه میتونسم بگم که دوست دارم کی عاشقم بشه منتها عذاب وجدان میگیری بعدش چون اونا کاملآ واقعی هستن و ط نمیتونی کسیو مجبور به کاری کنی بعد هیچی به یکی علاقه مند شدم و ازدواج کردیم و سفر پاریس و بچه دار شدیم و نوه دار  و اینا میگم که مثل زندگی واقعی 

این تیکه آخر صحبتتون متفاوت بود با بقیه دوستانی که شیفتینگ کار میکنن !! میشه بیشتر توضیح بدهید ؟ یع ...

ببینید میشه این کارو کرد و خب من تجربه های واقعی این کارو دیدم ولی من خودم تو دی ار اولم این کارو نکردم چون زده بودم من خودم انگلیسی بلدم من خودم برنامه نویسی بلدم نزده بودم میخام یاد بگیرم ولی این سری حتما این کارو میکنم مطمنن که واقعیه ولی در جریان میزارمتون که شد یا نه

علاوه بر خودت شخصیت های دیگرو هم خودت میسازی؟  چطوری شیفت کردی تمریناتش مث یوگاست؟

اره مثلا من یکم پدر ومادرمو عوض کردم و یه خواهرم اضافه کردم 😂 تمرینش اول اینکه سعی کن همیشه مدیتیشن کنی ۱۰ دقیقه بعد اسکریپتو کامل دربارش تحقیق کن یه اسکریپت کامل بنویس بعد اونم یه متد که باهاش راحتی انتخاب کن دیگه با سابلیمینال شروع کن تمرین شیفت 

2706