2733
2734

خانم همسایه ۴۷ سالشه و من ۳۵. آرایش غلیظ میکنه. بیرون با مردا بگو و بخند راه میندازه. شوهرش دائم الخمر اما پولدار و تحصیل کرده. البته شوهرش اینجا پیشش نیست و فقط پسر کوچکش که ۱۷ سالشه پیششه. همش شوخیای نامربوط میکنه. مثلا با شوهرامون و پسرامون بیرون بودیم منتظر تاکسی. این برگشت به شوهرش جلو همه گفت بذارید ما خانما بریم ماشین بگیریم ببینیم ما رو زودتر سوار میکنن یا شما رو.

جلوی شوهرم به من میگه چه مدل ماشینی میخوای؟؟ بنز میخوای برات بگیرم؟😮😮 جوریکه من همش میترسم شوهرم قاطی کنه برام. یا تو خیابون داریم میریم ماشینی که داره رد میشه و چشم دوخته به ما این با خنده و قهقهه بهش میگه زودباش برو دیگه. جوریکه ماشین میره جلوتر ترمز میکنه!!

یه بارم رفتیم دکتر شوهرش گفت این دکتر آقا معلومه دکتر خوبیه سرش شلوغه همیشه.خانمش با خنده گفت باید اول ببینم خوشکل و جوون باشه . شوهرش یه نگاه به اون کرد و یه نگاه به من و خندید. منم چون شوهرم همرام نبود خیلی بهم برخورد تو دلم گفتم اگر شوخی دارید بین خودتون دیگه چرا جلوی من ؟؟

بیرون خرید میریم بدون شوهرامون فروشنده دست میندازه گردن خانمه. خانمه هم هیچی نمیگه و میخنده!

هر جا میریم خرید هی میگه شوهرامون پیشمون نیستن و آمار میده منم اعصابم خورد میشه ولی چیزی نگفتم چون تازه با هم آشنا شده بودیم و اون بزرگتره و باید خودش عقلش برسه این چیزا رو.

خلاصه با رفتارای این خانم واسه منم مزاحم درست میشد.

دائم تلفن دستشه به بهونه های مختلف زنگ میزنه به فلان مرد. مثلا کاری که پسر خودش میتونه انجام بده این زنگ میزنه به فلان مرد بیاد انجام بده.

هی میاد از ماجرای مزاحمتای مردا برای من تعریف میکنه و با اینحال باز تلفن برمیداره و با همون مرد تماس میگیره و حال و احوال میپرسه.

خلاصه این خانم یه ماه رفت پیش شوهرش و من و پسرم اینجا تنها موندیم. بعد که برگشت بهم گفت: یه ماه که من نبودم تونستی کاری بکنی؟( با خنده )😮😮

من نفهمیدم منظورش چیه گفتم چه کاری یعنی؟.

یهو دست و پاشو گم کرد و گفت نه منظورم اینه که یعنی چیکارا کردی

اینکه دست و پاشو گم کرد یهو حس کردم منظورش کارای غیراخلاقیه.

دیگه قاطی کردم و بهش گفتم خواهش میکنم با من شوخی این مدلی نداشته باش.

سریع گفت نه من همچین چیزی نگفتم و منظور من چیز دیگه بوده و فکرتو آزاد کن تو اشتباه برداشت کردی و ....

منم گفتم خوب پس خدا رو شکر که منظوری نبوده چون ما رو ابن قضایا خیلی حساسیم و اومدم خونه و دیگه تماسای خانمو جواب ندادم چون خیلی عصبانی بودم.

به نظرتون من شکاکم؟

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.

یه سوال چرا همه جا بااین میری؟همسایه رو چه به این کارا و این حد از صمیمیت😐

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو برخورد با اینجور شوخیا چیکار باید کرد؟

یه بار و دوبارم نبوده و همش میترسم که شوخیا کم کم جدی بشه

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
2731

چقد پرماجرا

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2740
یه سوال چرا همه جا بااین میری؟همسایه رو چه به این کارا و این حد از صمیمیت😐

چون اینجا شوهرامون پیشمون نیستن و اینم ناراحت میشد  با اون نمیرفتم. و اوایل فکر میکردم این بزرگتره و باعث امنیت بیشتر میشه. و تنها هم نیستم و خوش میگذره. 

چیکا. ارایش و پوشش داری ناراحتی قطع ارتباط کن خب همه مثلع هم نیستن هرکی ی سبک زندگی داره

این حقیقت هرگز عوض نمیشد ما به خودمان مربوطیم :))) من همونم که میرسم به هرچیزی که بخوام :)))                     جایی که عشق باشد معجزه هست :)))

شما این همه حساسی و بعد ۲۴ ساعته وقتت با این خانوم پره ؟؟ ما که نمیتونیم در مورد اون خانوم نظر بدیم ولی شما سعی کن کلا با کسی اونم همسایه هرگز صمیمی نشی . سه چهارساله توی یه ساختمونم همسایه کناریم رو دوبار کلا کنار اسانسور دیدم .  تنهایی برای من خیلی ارزشش بیشتره ..

چون اینجا شوهرامون پیشمون نیستن و اینم ناراحت میشد  با اون نمیرفتم. و اوایل فکر میکردم این بزرگ ...

والا تنها رفتن و تنهایی شرف داره به اون خانوم 

حداقل ادم بایکی بگرده شخصیت و ارزششو پایین نیاره مگه ادم واسه فرار ازتنهایی باهرکسی مچ میشه

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
منشین با بدان که صحبت بد گرچه پاکی تورا پلید کند…

گل گفتی عزیزم

تو برخورد با اینجور شوخیا چیکار باید کرد؟ یه بار و دوبارم نبوده و همش میترسم که شوخیا کم کم جدی بشه

این همسایه هست یه دلخوری ایجاد کنید بزنید به قهر کدورت 

ولی طوری نشه که دشمنتون بشه وگرنه بخاطر روابطی که با اقایون داره خون شمارو میکنن تو شیشه

ولی با کسی که فامیله خیلی سخت تر هست بنظرم 

چون هرجایی که دورهمی هست میاد موی دماغ میشه

متاسفانه یه خانمی تو اقوام همسرم هست همینطوره - و میاد میچسبه به ادم 

همسرمنم حساس و شکاک طوری میشه که منو احاطه میکنه تا اون خانم سمت مون نیاد 

منم هی مسخرش میکنم میخندم - خانمه هم 55سالشه

بنظرم کمبود محبت دارن والا اونقدرم مریض نیستن

2706