2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد این روزی ۵۰ هزار مبتلا و صدور خرده ای فوتی از کجا میان؟  خودمم الان کرونا دارم

ان شاءالله بهتر میشین

یه جا خوندم اُمیکرون پایان کروناست

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2731

ولی خدایی شدتش نسبت به اوایل خیلی کمتر شده ، سرایتش بالاست ولی خب خفیف تره نسبت به سویه های قبلی ‌.....

انشالله تموم بشه 

من میگم حداقل فوتی نداشته باشه ، خودشم خفیف مثل سرماخوردگی باشه 😢

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
ان شاءالله بهتر میشین یه جا خوندم اُمیکرون پایان کروناست

ممنونم 

منم شنیده بودم 

ولی الان میگن نه احتمال اینکه سویه جدید بیاد زیاده 😓

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم😭🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ممنونم  منم شنیده بودم  ولی الان میگن نه احتمال اینکه سویه جدید بیاد زیاده 😓

نه ان شاءالله

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
ولی خدایی شدتش نسبت به اوایل خیلی کمتر شده ، سرایتش بالاست ولی خب خفیف تره نسبت به سویه های قبلی ‌.. ...

من خودم پرستارم واقعا دیگه روحیه ندارم ....

ی مدت کلی خوشحال بودیم آمار آمد پایین باز پیک زدیم

چشم 🌹

ممنون عزیزم

چشات سلامت

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭