2733
2734
عنوان

حاجت دارها بیان براشون صلوات بفرستم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 73 پست
لیلا برای خونه دار شدنم،🙏🙏

انشاالله هرچه زودتر گلم صاحب یه خونه عالی بشید🌹🌿

الهی که به لطف ائمه اطهار،شهدای والا مقام و نفس حق شما دوستایی که این امضا رو میبینید،عشقم برگرده و آشتی کنیم🙏🙏🙏❤❤❤    دعا کنید فرام لطفا😔🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم یه مشکلی پیش اومده  دعا کن ختم به خیر بشه، برام صلوات بفرس دستت درد نکنه. منم برا تو میفر ...

ممنونم لطف میکنی 

انشاالله گلم همه چیز ختم به خیر بشه به حق امام خوبمون❤❤❤❤🌷🌷🌷

الهی که به لطف ائمه اطهار،شهدای والا مقام و نفس حق شما دوستایی که این امضا رو میبینید،عشقم برگرده و آشتی کنیم🙏🙏🙏❤❤❤    دعا کنید فرام لطفا😔🙏
خواهش میکنم برای امضام دعا کنید 😭😭😭😭🙏

خوش بخت بشی الهی به حق این شب عزیز گلم❤

تو رو خدا دعا کنید به حق امام جواد انشالله دلم شاد شه و سر مهریه و همه چی توافق شه و تا قبل عید نورو ...

انشاالله که هر حاجتی تو دلت داری استجابت بشه گلم❤🌿❤

برای باردار شدنم ممنون

انشاالله به زودی دامنت سبز بشه گلم🌹🌷🌿🌿🌿

انشاالله که هر حاجتی تو دلت داری استجابت بشه گلم❤🌿❤

ممنون عزیزم انشالله 🥺🙏

و همچنین خواهرم 🥺🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
آمین مهربونم خیلی ممنونم بخاطر دعای قشنگت💚💚🙏🙏❤❤

فدات گلم 

منم توی دعاهاتون یاد کنید لطفا❤❤

ممنون عزیزم انشالله 🥺🙏 و همچنین خواهرم 🥺🙏

الهی آمین گلم

التماس دعا❤🌿

ممنونم عزیز دلم.منم براتون صلوات فرستادم و دعا میکنم که ایشالا که به هر حاجتی که دارید برسید

الهی آمین قشنگم،مممونم ازت❤🌿

۱۴ تا صلوات فرستادم💚..۵ تا صلوات برای حاجت روایی شما هم فرستادم...میشه هر کی این پست رو دید واسه رسیدن ب حاجتم صلوات بفرسته

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
۱۴ تا صلوات فرستادم💚..۵ تا صلوات برای حاجت روایی شما هم فرستادم...میشه هر کی این پست رو دید واسه رس ...

عزیزدلم لطف کردی

الهی زود به حاجتت برسی گلم به حق امام جواد و پدر عزیزشون❤🌿

2706