2752
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 27 پست
تروخدا دعا کن ی پولی بیاد دسم حداقل براش لباس عید بگیرم

عزیزم حتما برات دعا می‌کنم ❤️🥺

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چکار کنم ی دون پسر دارم نه عید که میاد لباس درس حسابی براش میگیرم نه جشنی خیلی دلم گرفته😭

الهی🥺🥺

انشاالله خدا جیبتون رو پر پول کنه عزیزم🥺🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
شاید با ۷انوادت لجه دوست نداره اونا باشن خودتون سه نفره بگیرید

نه لج نیس ولی خودش به این چیزا اعتقاد نداره میگه میخوای بگیری برو خونی بابا بگیر مگه نمیگن پسرمون دوس داریم حتی لباس عید راضی نمیشه بگیره 

نه لج نیس ولی خودش به این چیزا اعتقاد نداره میگه میخوای بگیری برو خونی بابا بگیر مگه نمیگن پسرمون دو ...

چه بی احساسه بچشه خب حالا تولد به کنار چرا لباس نمیخره براش 

چند سالشه پسرت،

ممنونم

🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🌹🌹

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

الهی بمیرم واست😔😔😔♥️

خجالت اعتیادنداره یکمی بکشید بد نیستا🥲🥲                      🥀ماهم توجه دیدیم ولی هارنشدیم🥀                               😏 قبل از اینکه قیافه بگیری ببین اصن داریش😊                         اگه دنیا عدالت داشت مردهم بکارت داشت🤐🤐                 https://harfeto.timefriend.net/16508045053455