2752
2734
من زیاد نمیاد ک شهریه بالا بدم واسه مدرسه.نمیدونم شاید طرز فکرم غلطه. اما وقتی بچه باهوشه چه نیازیه ک مدرسه غیردولتی بره.حداقل تو مقطع ابتدایی. خانواده همسرم همه بچه هاشون جزو تیزوهوشان هستند و از اول هم مدرسه معمولی رفتن والان تیزهوشان میرن.الان جایی پیدا کردم ک اسمش سلام همت هست شهریه پیش دبستانی7م تومانه.و نزدیک مونه.فعلا پیش دبستانی ثبت نام کردم اینترنتی اما مطمئن نیستم . شما ها چطور فکر میکنید راجب انتخاب مدرسه و میزان هزینه اش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفت میلیون یکم زیاد نیست؟کل بودجه تحقیقاتی که مرکز ملی تحقیقات به یه طرح داوری شده پرداخت میکنه پنج میلیون هست اینا جطوری حساب میکنن مگه تو دبستان دقیقا جه خدماتی ارایه میدن ؟
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2731
فکر کردم فقط خودم اینجوری فکر میکنم ک زیاد! چحوری میشه دولتی جای خوب فهمید کجاس و ثبت نام کرد.نمونه دولتی و از این چیزا تو نت اینقدر مطالب راجب غیردولتی هس واسه دولتی نیس