2752
2734
عنوان

دوست دختر ۸سال پیش طرفم براش استوری تبریک تولد گذاشته😑

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 27 پست
منم مشکل بدتر تو رو داشتم با این تفاوت که پرو پرو میخواست عکساشو با دوست دختراش برام بفرسته منم خطمو ...

نه این دوست دختربازنیست، این ی مورد برا هشت سال پیشه فک کنم، میگه دوست معمولیم ، میگ اون دوست پسرداشت کلی تواین مدت حسی ندارم بهش واقعا

خدا❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی سال پیش باهم بودن ، الانم تومهمونیا دوستا مشترکشون هم میبینن ، دخترم این مدت صدتادوستپسر عوض کر ...

خب اینا چیزیو عوض نمیکنه

شما بگو دو هزار تا دوست پسر عوض کرده چه ربطی داره...

عزیزم چند وقته با این اقا دوستی؟شاید اون خانوم خودش کات کرده واسه همینه که واسه اون اقا هنوز یه جورایی جذابیت داره حتی اگه ظاهرا انکار کنه

نه این دوست دختربازنیست، این ی مورد برا هشت سال پیشه فک کنم، میگه دوست معمولیم ، میگ اون دوست پسرداش ...

چند سالشونه؟منظورم اون اقا هستن

عزیز دلم چیزی ب اسم دوست معمولی بعد این روابط وجود نداره

تعداد موهای سرتو میتونی بشماری؟به همون تعداد این موردو دیدم بعدها خیانت کردن با همون ادم

2731
خب اینا چیزیو عوض نمیکنه شما بگو دو هزار تا دوست پسر عوض کرده چه ربطی داره... عزیزم چند وقته با ای ...

نمی دونم 🥺 اصلا گیج شدم ، نمیفهمم میگ میشه ی روز بایکی بودی حتی رابطه ج باهم داشین الان بعد هشت سال بگی دوست معمولیمه

خدا❤️❤️❤️
نمی دونم 🥺 اصلا گیج شدم ، نمیفهمم میگ میشه ی روز بایکی بودی حتی رابطه ج باهم داشین الان بعد هشت سال ...

نه نمیشه

فکر نمیکنم زیاد با این اقا بوده باشی ب نظرم رابطتو تموم کن

ایشون قبول میکنه با شخص قبلیت ب عنوان دوست معمولی باشی؟؟بخدا خنده داره

اینا سرپوش گذاشتنه رو دل و احساساتشون که گول بزنن خودشونو احساساتشون رو

نه نمیشه فکر نمیکنم زیاد با این اقا بوده باشی ب نظرم رابطتو تموم کن ایشون قبول میکنه با شخص قبلیت ...

میگه هیچی نیست بینمون ، حتی انفالونکرد گفت بعدا جدی شدیم ناخداگاه کمرنگ میشن، مطمنم تماس تصویزی تو واتساپ دیروز داشتن هرچی گفتم از تماسات عکس بده نداد

خدا❤️❤️❤️
ایشون ۶۱من ۷۴

نکن اینکارو دختر خوب..پسری ک ۳۹سالشه شرایط ازدواج نداره؟؟؟؟؟؟اگ نداره ک بدردت نمیخوره.‌اگ شرایط داره و نمیاد دیگ باید خودت بفهمی چی ب چیه..‌سنتم ک کم نیس گول بخوری عاخهه😤😤😤

من دیگ گیج شدم 🥺🥺🥺🥺

گیج چرا عزیزم....خودتو از این رابطه بکش بیرون...واقعا بهت زور نداره رابطه م داشته بااطرفش و اینا بخان تااخر عمر دوست معمولی بموننو تو حرص بخوری؟؟؟ چی کم داری ک عاشق ی پسر ۳۹ساله شدی ک اینقدم داری راجب رابطه گذشتش حرص میخوری؟؟ نه عزیزم الان موقع گیج شدن نیس الان وقتشه فک کنی .عمییق فکر کنی به آینده ت

گیج چرا عزیزم....خودتو از این رابطه بکش بیرون...واقعا بهت زور نداره رابطه م داشته بااطرفش و اینا بخا ...

بهش حس دارم ، تاالان ازش خطایی ندیدم جزاین مورد ، من هزارپله ازش سرم چ تحصیلی چ ...ازهمه لحاظ ...نمی دونم چرااینکارمیکنه انفالوش نمیکنه

خدا❤️❤️❤️