2737
2739

خانما خیلی حالم بده از ترس خوابم نمیبره 

قطره بینی زیاد فشار دادم خیلی ریخت تو بینی بچم

مقدار مصرفش هر ۱۲ ساعت ۱ قطره بود؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد ریخت؟ بلده فین کنه ؟

نه بلد نیست خواب بود میخواستم بریزم،

خیلی ریخت یه مقدارش برگشت بیرون،با دستمالم یکم تمیز کردم ولی خواب بود بینیشو فشار ندادم

الان یهو بیدار شد بیست دقیقه گریه کرد یکم آب بینیش اومد

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2731
نه بلد نیست خواب بود میخواستم بریزم، خیلی ریخت یه مقدارش برگشت بیرون،با دستمالم یکم تمیز کردم ولی خ ...

من این قطره روبعد عمل می ریختم گفتن زیاد نریزین رو بویایی تاثیر داره ان شالله که خارج شده جوش نزن 

من این قطره روبعد عمل می ریختم گفتن زیاد نریزین رو بویایی تاثیر داره ان شالله که خارج شده جوش نزن&nb ...

ان شاء الله،مرسی گلم.

ان شاء الله،مرسی گلم.

سلام عزیزم خوبی پسر گلت خوبه

من خاک برسر مثلا جلوگیری طبیعی سفتوسخت داشتم قرص ال دی ام میخوردم  ولی بعد زایمان پریودام نامنظم بود در حد لک ک فک میکردم باید طبیعی باشه دیگ

نویان تازه یکسالش شده فهمیدم باردارم دوقلو اونم دوتا پسر 😭😭😭😭یدونه دخترم نشد دلمو خوش کنم 

خواستم سقط کنم همه گفتن گناهه حالا من موندم این وضع هردیقه میرم تو فکر ی لحظه عادیم ی لحظه مث دیونه هام یدیقه کسی بهم زنگ نزنه یا خونه ساکت باشه دیونه میشم

خدا حکمتتو شکر چقد خودمو کشتم سر نویان تا بارداربشم

فقط امیدم اینه اشتبده گفته باشه حدااقل یکیش دختر باشه 😭😭😭😭😭😭😭

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
سلام عزیزم خوبی پسر گلت خوبه من خاک برسر مثلا جلوگیری طبیعی سفتوسخت داشتم قرص ال دی ام میخوردم &nbs ...

سلام گلم،خداروشکر خوبیم.

شقایق توروخدا ناشکری نکن،خودت که میگی جلوگیری داشتی و یادته موقع نویان چقدر منتظر بودی،الان این بچه ها خدا خواسته هستن،دیگه فعلا به جنسیتش فکر نکن دعا کن جفتشون سالم باشن حالا ان شاءالله که دکتره اشتباه کرده و یکیشون دختره..اگرم نبود باز هم خداروشکر کن.

2738
سلام گلم،خداروشکر خوبیم. شقایق توروخدا ناشکری نکن،خودت که میگی جلوگیری داشتی و یادته موقع نویان چقد ...

اره عزیزم انشالله💚❤

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃