2733
2739
عنوان

بارداری پوچ!

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 44 پست
عزیزم 5 هفته خیلی زوده،،  معلومه که الان قلب رو نشون نمیده،،  2،3 هفته دیگه برو به امید ...

آخه همش میخونم که توی 5و6هفته حتی قلب هم تشکیل شده! ولی الان خودشم نیست! 

از کجا بفهمم پوچ نیست؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون عزیزم یکم خیالم راحت شد

نگران نباش زود رفتی

منم بارداری پوچ داشتم ولی من ۸ هفته رفتم تشکیل نشد تازه بازم بهم گفت دکتر ۲ هفته بعد تکرار کن ولی دیگه خودم افتادم رو خونریزی

والا چیزایی که خوندم نوشته بود تو هفته 5و6قلب تشکیل شده.. حالا میترسم پوچ باشه

نه بابا. همه دکترا میگن 8 هفته برید سونو

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
چرا اینقدر زود سونو رفتی؟ معلومه تو ۵ هفته چیزی دیده نمیشه

آخه بعد 4سال تازه باردار شدم و خیلی منتظرم و نگران! و از طرفی هم شنیدم که تو همین هفته ها قلب تشکیل میشه... حالا جواب سونو نگرانم کرده 

2738
پریودام نامنظمه.. ولی جوری که خودم حساب کردم الان باید 5هفته و 2روز باشم

عزیزم تو بارداری پوچ اصلا یولک ساک دیده نمیشه اصلا پوچ نیست و دو هفته بعد ان شاالله مثل ساعت قلبش میزنه

دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست/کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست...
آهان! آخه من چون سن بارداریم رو نمیدونستم الان رفتم ولی نگران شدم که گفت جنین رو نمیبینه

نگران نباش عزیزم زوده هنوز

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
عزیزم تو بارداری پوچ اصلا یولک ساک دیده نمیشه اصلا پوچ نیست و دو هفته بعد ان شاالله مثل ساعت قلبش می ...

وای عزیزم خدا خیرت بده ان شاالله 🌹 

خیالم راحت شد

ممنونم از راهنماییت دوست مهربون

آخه مگه نمیگن تو هفته 5و6 حتی قلبش هم تشکیل شده؟! 

عزیزم شما زود رفتی...توی سونوی الانت کیسه زرده تشکیل شده و  فقط ضربان قلب دیده نشده

اونم به خاطر اینکه زود رفتی همین..

الانم استرس نداشته باش..و صبر کن ۲ هفته ی بعد برو به امید خدا صداش رو میشنوی

بعد هم اینکه عزیزم به شرایط شما بارداری پوچ نمیگن چون جنینت تشکیل شده و الان مساله سر ضربان قلبش هست

بارداری پوچ به بارداری گفته میشه که فقط ساک حاملگی خاالی باشه...

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
2706