2737
2734

اقا من یه شرایطی برام پیش اومد الان چند روز نه خواب دارم نه خوراک خیلی فشار روم هست میشه شما بیایین از کارای این مدلیتون تعریف کنید که حداقل احساس کنم تنها نیستم

بعدش منم تعریف میکنم چی شده

تپش قلب که نه

ولی شده که از کاری پشیمون بشم

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله

پیشواز عروسی جاریم جو گیر شده بودم خیلی خرکي می‌رقصیدم بعدش ک ب خودم اومدم دوس داشتم اسید بقولم

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2731

يبارخونه پدرشوهرم بوديم خواهرشوهرم وخانوادش وجاريم ايناهم بودم ماچادررنگى ميپوشيم تودورهمى يامن رفتم دسشويى نگوچادرم گيركرده به شلوارم ازپشت ديگه خودتون تصوركنيدهمونجورجولان ميدادم توخونه😊كسى هم نميگف خودم متوجه شدم آخرش

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟