2752
2734
عنوان

میشه یکی بیاد دقیق توضیح بده سهام عدالت ینی چی 😢سردرنمیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب بعد همه میتونن ثبت نام کنن یا نه شرایط داره ؟ بعد اصلا واسه چی میریزن و از کجا میاد این پول ؟ بر ...

دیگه نه یه زمانی داشت ثبت نامش اونم ارگانهای خاص. گفتم که یه برگه اس که مثلا از دارایی های دولت انقدر سهامش مال توعه مال شرکتهای مختلفه. مثلا سهام من هم از خودروسازی هم از بانک هم از فولاد از هرکدوم چند سهم کوچیکه

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

مثلا امروز تو نت خوندم، اونایی که برگه سهامشون ۵۰۰ بود، بهشون اسفند ماه ۵۱۰ هزار تومان واریز میشه.

اونایی که برگه سهامشون ۱ میلیونی بود، اسفند ماه بهشون ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان واریز میشه.

هر سال نه عزیزم 

من از سال 87 دارم فقط 6 بار بهم سود دادن

اونم هر چند سال یه بار، مبلغ سودم 50، 70. 90 بوده

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
آخه پولدارا هم ک دارن الان این سهامو

نمدونم شاید اونا سهامش عدالت نباشه تا جایی که من میدونم اونجوری بود ثبت نامش آها بازنشسته ها هم میگرفتن سهامو

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
خب بعد همه میتونن ثبت نام کنن یا نه شرایط داره ؟ بعد اصلا واسه چی میریزن و از کجا میاد این پول ؟ بر ...

ببین درست یادم نیس از زمان احمدی نژاد بود که سهام عدالت گذاشت همه رفتن ثبت نام ولی یه عاه اطراف من هستن که نمیگیرن باید بری بپرسی اگه نمبگیری امکان ثبت نام داری یا ته 

بعد یه عده بودن‌مثل کمیته امداد بهشون چک یک میلیونی داده شد ب ما معمولیا ۵۰۰ تومن که این چکا هیچوقت بدرد نخورد و دیگه اصلا نخواستنش‌ولی مادربزرگم که تحت پوشش کمیته هستن بهشون دوبرابر میدن سهام عدالتو گفتن قبل سال جدید ۶۰۰ میدن تا حالا کلا دوسه بار دادن که مبلغ قابل توجهی هم نبوده فکرکنم از پول نفت تامین بشه

ما آبادانیا   
2706