2733
2734
عنوان

طرز برخورد

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 47 پست
دخترک حتی با زدنش هم مامانه بد نشدی و نمیشی عزیزم اما گناه داره دستت رو کنترل کن خودت رو بزن قبول دارم اینقدر آدمو عصبی میکنم یعنی امواج مغزی آدم میشه یک خط صااااااااف دیگه درست غلط رو تشخیص نمیدی اما کوشولوئه چون چثش کوچیکتره زورش کمتر نمیتونه ما رو بزنه ما بزنیمش؟ حداقل جیغ بزن اونم دوتا بلند تر بتونه جوابت بده ظلم نشه در حقش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هااااااااااااا یادم اومد من یکبار پشت دست یکیشون زدم دو ساله بودن داداششو میزد گوش نمیداد هرچی میگفتم منه روانی هم زدم پشت دست بچه بعدم گذاشتمش پیش مامانم رفتم اتاق دیگه در رو بستم نشستم عررررررر زدن و گریه اینقدر گریه کردم
خوب اوایل خودمو می زدم اونم یاد گرفته بود هر وقت عصبانی می شد خودش رو می زد. دیدم این جوری بچم رو عصبی بار میارم، اون کار رو ترک کردم و اثرش رو دیدم اما یه کار زشت یاد گرفتم!! جالبه بچم فقط منو می زنه و گاهی باباشو اما با دیگران خیلی خوش برخورده مخصوصا با نی نی ها، حتی اگه اونا بزننش یا باهاش دعوا کنند اونا رو نمی زنه.
شری نذار اصلا اصلا نذار نه اینکه بخواد بزنه حواسشو پرت کنی نه! مستقیم بهش بگو تو صورتش نگاه کن بدون عصبی شدن (چون دقیقا همین عصبی شدنت رو میخواد) بگو اصلا اجازه نداری مامان رو بزنی
اما وقتی عصبیه و گوشزد میکنید اجازه نداره بزنه بهش بگید که میدونم الان خیلی عصبانی و ناراحتی بذارید بفهمه چطورشه میدونید بچه ها یکوقتایی موقع عصبانیت برای اینکه نمیفهمن چشون شده اینطوری میکنن هنوز حسها رو نمیشناسن و بدتر اینکه این طور موقع ها همه سعی میکنن واس بچه رو پرت کنن هی میگن وااااااااای ببعی کوووووووووش میو اومد بابا رفت توتو کوش بهتره که بهش بگید میدونم چقدر عصبانی و ناراحتی از فلان موضوع و دلت میخواست مثلا فلان چیز رو داشته باشی میدونم چقدر برات مهمه فلان طور میشد اما اجازشو نداری مامانی بعدش که حسش رو شناخت دیگه کم کم حواسش رو بدید جای دیگه
شری من و تو از کسی بدمون بیاد میزنیمش اما تعریف اون از زدن این نیست اون داره رفتارای جدید رو امتحان میکنه و در ضمن حفظ میکنه که هر رفتاری که عکس العملی داره و این خیلی هم براش لذت بخشه عصبی کردنه تو برای اون از سر نفرت نیست یک نوع کار جدیده که احتمالا در طی زمان هم اینو فهمیده این کار باعث توجه میشه حتی شده دعواش کنن اما خوب همین دعوا هم نوعی توجهه همین براش لذت بخشه
نگران نباش اصلا مطمئن باش همه رفتارای تو و بچت طبیعیه لذت ببر از کوچولو بودنش و مطمئن باش تو براش عاشق ترین عاشقی هیچ کس اندازه تو نمیتونه تحملش کنه حساس هم نباش هیچ بچه ای با دوتا جیغ خودش یا مادرش آیندش و روح روانش خراب نشده اون داره حالش رو میبره تو هم همراش لذت ببر
2706