2733
2739
سلام به همه نوزاد من دختر هست از مارک پمپرز استفاده می کردم خیلی عالی بود ولی گرون هست الان دارم مولفیکس ایرانی استفاده می کنم رو سایت دیدم از این مارک بد گفتن (سیاه شدن پای بچه)می خواستم بدونم ایادرسته که مولفیکس پای بچه سیاه می شه؟کیفیت کانفی چطوره معطره برا دختر بد نیست؟کلا راهنماییم کنید تعداد و قیمن مارکی که راضی هستید هم بگذارید.ممنون
عزیزم من مولفیکس استفاده میکردم هم ترک و هم ایرانی سیاه شدن پا ندیدم ولی جدیدا نم پس میداد‌ (ایرانیش) بعد از اون جان بَ بَ استفاده میکنم و خیلی راضیم. الان سایز 4 رو استفاده میکنم 9 تا 18 کیلو که 58 تایی شو میخرم 37 تومن.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هاگیز استفاده میکنم راضیم تا حالا پس نداده الان دخترم 5 و نیم ماهشه
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
مای بی بی پرمیوم بگیر، من راضیم یه بسنه بگیر ببین خوشت میاد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
جان ب ب نم پس میده شبا مولفیکس ترکیه و پریما عالین من پریما میخرم 60تایی شماره 4 46تومان
عکس گل پسرم قند عسلم ایهان جون http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015041919151333740 [smiley]l/l_31.gif[/smiley] ***همسرم پسرم خیلی دوستتون دارم***
2740
من پمپرز و مای بی بی پریمیوم ،او بی بی، کانفی، مرسی، بارلی استفاده کردم، اولی گرونه دومی پای بچه م سیاه شد،سومی نم داد، چهارمی پاش سوخت،پنجمی یه طوری بود، الان فعلا از بارلی راضیم
منم مای بیبی پرمیوم استفاده کردم اولش نوزادبودجامپرگرفتم بعددیگه گیرم نیومد یک مدت پریماهم گرفتم بدنبودن ولی همه جانداشت مولفیکس به نظرمن اصلا خوب نبود ولی مای بیبی همیشه همه جا دارند وبه نظرم خوبه من راضی بودم
.....
من جان ب ب میبندم سایز چهار هفت تا هیجده کیلو.شصت تایی ..پنجه و هشتاییش چهار پلاسه.من راضیم عطری هم نیست.پمپرز عالیه ولی خیلی گرونه و عطریه.جان ب ب سی و نه تومنه
دختر نازم 29 مرداد اومد بغلم... خدایا شکرت