2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا که دارید می می خوشگل میشید صورتاتون رو هم خوشگل تر کنید با کرم ضد چروک و جوان کننده ساخت دست خودتون ماسک اوسرین برای رفع افتادگی و چروک پوست مواد موجود در این ماسک، باعث رفع افتادگی پوست می شود و شادابی را به آن برمی گرداند. مواد لازم: روغن زیتون 50 گرم سویای خام 20 گرم اوسرین 80 گرم ( اوسرین یک روغن است که در داروخانه ها یافت می شود) عسل طبیعی 30 گرم رز تهیه: ابتدا سویا را با روغن زیتون داخل شیشه ای تیره (مثل شیشه شربت سرماخوردگی کودکان) ریخته در جای گرم و تاریک (داخل کابینت آشپزخانه) به مدت یک هفته نگه دارید. سپس با استفاده از یک صافی ریز (یا جوراب زنانه) آن را صاف کنید. این روغن را با دقت به اوسرین بیفزایید. بعد عسل را کم کم به آن افزوده و کاملا هم بزنید. این ماسک را هفته ای دو تا سه بار، به مدت ده تا پانزده دقیقه روی پوست خود مالیده و بعد ابتدا با آب ولرم و سپس با آب سرد بشویید. این کار را ترجیحا شب قبل از خواب انجام دهید و هنگام خواب، پوستتان را با کرم مناسبی مرطوب کرده و به آرامی بر خلاف جهت یعنی از پایین به بالا ماساژ دهید. در تهیه این ماسک، حتما از عسل طبیعی استفاده کنید تا معجزه آن را ببینید.
زندگی زیباست
2738
سلام من تازه این تاپیکو دیدم خواستم بگم من خودم لاغرم سینه هامم کوچیکن تقریبا 9ماه پیش رازیانه خوردم 40شب شبی یک لیوان با عسل خوردم و بادکش هم انجام دادم باورم نمیشد سینم بزرگتر شد و هنوزم کوچیک نشده البته خیلی بزرگ نیست چون خودمم لاغرم ولی نسبت به قبل خیلی خیلی بهترن واقعا خدا خیرش بده تو ی سایتی خوندم و انجامش دادم.الان که برا بارداری قصد دارم رازیانه نمیخورم ولی 2هفته همینجوری بادکش میذارم کمی تاثیر داشته انقد میذارم تا بزرگتر شن چون از دکتر پرسیدم بادکش ضرر نداره40شب میذارم چون نمیتونم رازیانه بخورم
زینب جان شرمنده ایم که بهای حسینی شدن ما بی حسین شدن تو بود و شرمنده تر آنکه تو بی حسین شدی و ما حسینی نشدیم
من عرق رازیانه خوردم خودمم توخونه با لیوان بادکش گذاشتم آخه بادکش گرم بهتر نتیجه میده. دراز بکش ی سکه بذار رو سینه ات نزدیک قفسه سینه بعد ی کمی پنبه الکلی کن بذار روسکه باکبریت روشنش کن بعد ی لیوان شیشه ای بگیر بالای پنبه که شعله وره کمی داخلش گرم شد مثلا5یا6ثانیه لیوانیو بچسبون به سینت خودش مکش داره سینه رو میکشه داخلش شعله اش هم که خاموش میشه
زینب جان شرمنده ایم که بهای حسینی شدن ما بی حسین شدن تو بود و شرمنده تر آنکه تو بی حسین شدی و ما حسینی نشدیم
2706