2737
2739
عنوان

سندرم راکی تانسکی یا عدم وجود رحم ویا رحم و واژن تکامل نیافته

| مشاهده متن کامل بحث + 23955 بازدید | 121 پست
 منم دخترم همين بيماري رو داره دكتر گفته واژن كوتاهه و شايد كلا بسته باشه قرص استروژن دادن سه م ...

ناراحت نباشین ما هممون این مشکل رو داریم و شکر خدا کسی که ما رو میخواد شرایطمونم قبول میکنه تقصیر شما نیست خدا داده صبرشم میده و درمانش هم که شکر خدا داده اصلا نگران نباشین 

سلام منم همین مشکلو دارم.واژن کوتاه

ونمیدونمباید چیکار کنم امروز رفتم پیش ی دکتر جراح زنان اما گف اگ بخوای عمل کنی باید بری تهران پیش دکترجراح پلاستیک

کسی تا حالا این عملو انجام داده؟

خواهش میکنم اگ کسی هست بگه من خیلی میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.من تازه متوجه شدم که دخترم یه رحم دوشاخ بدرد نخور داره...وواژن هم نداره...میخاستم ببینم چجوری میتونم عضو گروههای راکی تانسکی بشم واطلاعات درمورد عمل واژن انجام بدم..چجوری میتونم شماره چندنفررو که این بیماری رودارن پیداکنم.ممنون میشم کمکم کنید

2731

سللم خانوما منم راکی تانسکی هستم لطفا هرکی تو گزوه راکی تانسکی ساناز خانوم هست شمارشو بهم بفرستع یا اگه تو گروه عدم حساسیت به اندروژن سرشارخانوم هستید رو لطفا بزارید ممنون

خانوما برای شفا پیدا کردن مادرم صلوات بفرستین لطفا .

سلام خانوما منم راکی تانسکی هستم لطفا هرکی تو گروه راکی تانسکی ساناز خانوم هست شمارشو بهم بفرستع یا اگه تو گروه عدم حساسیت به اندروژن سرشارخانوم هستید رو لطفا بزارید ممنون

خانوما برای شفا پیدا کردن مادرم صلوات بفرستین لطفا .
سلام  عزیزان خوشبختانه امثال شما کم نیستن,اتفاقا خواهر منم این مشکل و داره, به ای دی تلگرام ...

سلام دوست عزيزم ميشه آيدي تلگرامش و بديد چون منم اين مشكل و دارم و حالم خيلي بده ميخوام بدونم چكار ميتونم كنم

2740
سلام.من تازه متوجه شدم که دخترم یه رحم دوشاخ بدرد نخور داره...وواژن هم نداره...میخاستم ببینم چجوری م ...

سلام عزیزم منم مادر زادی مشکل راکی تانسکی دارم خیلی ناراحتم و بهم ریخته ام نمیدونم چکار باید کنم میتونین کمک کنین ؟ گروهی هست که منم عضو شم

من خودم خیلی منتظر شدم که پریود بشم اما نشدم که نشدم تا این که 16 سالگی رفتم دکتر و گفتن واژن طبیعی ...

میشه منو راهنمایی کنی اگر کسی یا گروهی رو میشناسی؟

من واژن هم ندارم

سللم خانوما منم راکی تانسکی هستم لطفا هرکی تو گزوه راکی تانسکی ساناز خانوم هست شمارشو بهم بفرستع یا ...

لطف میکنی اگر پیدا کردید به من پیام بدید تلگرام؟

اینم ایدیم

Sasasa20203@

من خودم خیلی منتظر شدم که پریود بشم اما نشدم که نشدم تا این که 16 سالگی رفتم دکتر و گفتن واژن طبیعی ...

سلام‌منم همین مشکل و دارم‌رحم نداشتم و واژنم فقط اندازه ۲ سانت بود واژینو پلاستی کردم ازدواج کردم و یه فرزند خونده دارم البته همسرم خیلی ارم بزرکتر و قبلا ازدواج کردن به خاطر مشکلم خانوادهدام قبول نمیکردن با یه فرد معم لی ازدواج کنم چون میگفتن طلاقت میده ولی همسرم مشکل منو همون اول قبول کرد

2706