2752
2734
من بیمه نیروهای مسلح و تامین اجتماعی هستم. ولی برای زایمان تو بیمارستان های خصوصی این بیمه هارو قبول ندارن میخوام بدونم میتونم خودمو بیمه تکمیل درمان کنم ؟

شرایط خاصی داره ؟ چقدر از هزینه بیمارستان رو میدن و حق بیمه ماهیانش چقدره ؟
قند عسل مامان 27 هفتشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام . آره میشه خودتون رو بیمه تکمیلی کنید . البته ممکنه جایی که شوهرتون هم کار می کنه بیمه کنن . هر بیمه ای هم فرق می کنه از لحاظ دادن هزینه ها . خودشون یه لیست دارن که طبق اون هزینه ها رو می دن . ما خودمون بیمه تکمیلی هستیم . ولی باید همه هزینه ها رو اول خودت بدی و فاکتور بگیری برای بیمه بعد یه مبلغیش رو بهت برمی گردونن . یکی دو ماه هم طول می کشه
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
بهارم جان فکر کنم بیمارستان پاسارگاد بیمه نیرو های مسلح رو قبول داره
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
منم دوستم که بیمه تکمیلیش نیرو های مسلحه این بیمارستان رو انتخاب کرده واسه زایمان 4 ماهشه الان میگه خوبه راضیه از دکترش . من خودم اطلاع دقیقی ندارم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
الان تو سایتش واست سرچ میکنم ببینم چیا نوشته