2733
2734
عنوان

کتاب کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 8325 بازدید | 130 پست
دوستان عزیزم انتشارات قدیانی یک کتاب داره که برای والدین و مربیان برای ایده گرفتن برای ساختن کاردستی خوبه
از اونجای که الگو دادن به بچه ها خلاقیتشون رو از بین میبره بهتر هست که مربی ها یا والدین این کتاب رو بخونن و ایده بگیرن که مثلا چه وسایلی رو میشه در اختیار بچه ها قرار داد تا اون ها خلاقیت خودشون رو به نمایش بگذارن

365 شیوه ی خلاق در هنروکاردستی با دورریختنی ها
ترجمه : نازنین نجفیان
انتشارات قدیانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان انتشارت قدیانی یک مجموعه ی جالب داره به اسم فسقلی ها

این مجموعه شامل تمامی داستان های فسقلی ها و برای پیش دبستانی ها و سال های اول و دوم است.
نوشته تونی گراس.بازنوشته شکوه قاسم نیا.براساس ترجمه محمدرضا مهرافزا
انتشارات قدیانی

2742
2738
مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جنگل

این مجموعه علاوه بر آموزش غیرمستقیم ارزش‌های زندگی، به ویژه همکاری و همیاری، می‌تواند به عنوان مجموعه‌ای فارسی‌آموز نیز مورد استفاده قرار گیرد و والدین و مربیان کودک را در تقویت مهارت خواندن و نوشتن نوآموزان یاری ‌دهد.

نویسندگان: رونه رندل. ملانی جویس. مندی راس. مترجم: مژگان شیخی

انتشارات افق
مجموعه فسقلی ها از انتشارت قدیانی هم برای این سن خوبه
30 جلد داره با موضوعات مختلف
مثل
بابی بی باک
آنا خانم خانم ها
بیلی بی حوصله
جالی خجالتی
تاشی آتش پاره
فری فراموشکار
و کــــــــــــــــــــــــــــــلی موضوعات بامزه ی دیگه
این مجموعه واسه خردسال خیلی خوبه
هم جدا میفروشن هم با هم توی یک جلد
مرسی پریا جان که وقت گذاشتی
یه پیشنهاد دارم، بچه ها اگه کتابی دارن که خوندن و دیگه نیاز ندارن رو به یه قیمت کمتر بدن به کس دیگه و یا اینکه با یه کتاب دیگه ای تعویض کنن، با توجه به اینکه کتابای خوب کودک زیادن و اگه بخوایم همشون رو بخریم هزینش زیاد میشه، فکر میکنم کار خوبی باشه
من چه و که هستم؟ جواب: من حاصل جمع همه‌ی چیزهایی هستم که بر من گذشت، همه‌ی آنچه شاهد بودم و همه‌ی آنچه بر سرم آمد. من همه‌ی کسان و چیزهایی هستم که بودنشان در جهان بر من اثر گذاشت و از من اثر گرفت. من همه‌ی چیزهایی هستم که بعد از رفتنم اتفاق می‌افتد و اگر نیامده بودم اتفاق نمی‌افتاد.اما نه اینکه وجودم استثنایی باشد، هر (من) هر کدام از مایی که الان ششصد میلیون شده ایم ، مجموعه ی مشابهی را در خود داریم . برای آخرین بار تکرار میکنم؛ برای فهمیدن من ،باید دنیایی را به کام بکشید.
Manisa87 جان
انتشارات قدیانی یک مجموعه کتاب داره به اسم کتاب های نارنجی
52 جلد کتاب داره به تعداد هفته های هر سال
وی هر جلد هم هفت تا داستان داره به تعداد روزهای یک هفته
کیفیتشون خیلی خوب هست
توصیه میکنم امتحانش کنی
2706