2752
2734
عنوان

چجوری به خانوادم بگم باکره نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2632 بازدید | 47 پست
عزیزم اول بگو ک خانوادت رو اینجور مسائل حساسن یا ن؟ اگرم حساس بودن بازم فداسرت ی چن روز جار و جنجال ...

اره حساسن مامانم موقع صبحت باهام گفت الان جدا بشی راحتتره بعد عروسی دیگه اینجوری نیست سخت تره فهمیدم منظورش باکرگی بود نه میتونم نگم نه میتونم بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم نگو 

چون به هرحال شما عقد بودی و خواستگارهای آینده وقتی بدونن شما عقد بودی پس این تصور رو هم دارن که شما دختر نیستی . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731

من وقتی جدا شدم فقط مادرم در جریان اون موضوع بود دیگ توجه نکردم ب اینکه اتفاقی برام افتاده

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

درضمن اینا ک میگن قبل طلاق معاینه میشی رو من قبول ندارم.خود من رفتم ی ازمایش بارداری دادم نتیجه رو پیش ی دکتر زنان نشون دادم ک تایید کنه اره یا نه.پزشکی قانونی هم نرفتم کسیم نگف ک برو.توی دادگاه خودم گفته بودم ک رابطه بوده پ هیچ جا نفرستادنم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
درضمن اینا ک میگن قبل طلاق معاینه میشی رو من قبول ندارم.خود من رفتم ی ازمایش بارداری دادم نتیجه رو پ ...

میشه بگی ازت چی پرسیدن؟ تو کدوم مرحله دادگاه راجب باکرگی پرسیدن ازت اوایل پرسیدن یا مراحل اخر؟

میترسم تو دادگاه بفهمن ازم دلخور بشن که چرا قبلش نگفتی

اگه فهمیدی دادگاه میخواد بفرستت معاینه زنان  قبلش به مادرت بگو . ولی اگر هم بعد از جداییت فهمیدن هم کم نیار بگو نمی‌خواستم یه  تعصب مزخرف زندگیمو نابود کنه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
میشه بگی ازت چی پرسیدن؟ تو کدوم مرحله دادگاه راجب باکرگی پرسیدن ازت اوایل پرسیدن یا مراحل اخر؟

اصلا درمورد اون موضوع ازم سوالی نکردن.من لابه لای مشکلاتی ک باهاش داشتم و توی جلسه ها اول دادگاه صحبت میکردیم خودم گفتم 

بعد طلاق اسم همسرتون از شناسنامتون پاک شد یا نه؟

ن عزیزم وقتی رابطه باشه اسمش پاک نمیشه.درصورتی پاک میشه که دوبارع ازدواج کنی

نترس قرار نیس همه شناسنامه ات رو بیان نگاه کنن ببینن ک پاک شده یا نه.خیلیا هم اطلاع ندارن از قوانین.یه بار شوهرخالم گف تو عقد بودی میتونی اسمشو از شناسنامت پاک کنی ی ثبت احوال خبربگیر.منم میدونستم ولی خودمو زدم ب اون راه گفتم عه تاحالا پیگیرنشدم باش وقت کنم ی روز میرم ببینم.یا مثلا اقوام فضول ک میپرسیدن دختری؟یا فلان میگفتن اره رابطه نداشتم .خب چرا باید همه بدونن در مورد خصوصی ترین مسائل؟ فقط ب همسر اینده ات بگو ن هیشکی لازم نیس جار بزنی.جلسات دادگاه هم میتونی تنهابری ک کسی متوجه حرفات نشه.ولی بنظرم با مادرت درمیون بزار

نترس قرار نیس همه شناسنامه ات رو بیان نگاه کنن ببینن ک پاک شده یا نه.خیلیا هم اطلاع ندارن از قوانین. ...

شما ازدواج مجدد کردین؟پروسه طلاقتون چه مدت طول کشید

شما ازدواج مجدد کردین؟پروسه طلاقتون چه مدت طول کشید

کمتر از یک سال طول کشید.ن عزیزم یه ماه دیگ میشه دو سال ک جدا شدم ب ازدواج الان فکرنمیکنم خواستگاربوده ولی خب دوس نداشتم.شوهرسابقمم پیگیره ک برگردم ولی درحال حاضر خیالی ندارم

2706