2733
2734
عنوان

آدم هایی که خودکشی میکنند....

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم پدرت چرا اینطوری میکنه بخدا ادم هر چقدر هم پست فطرت باشه به خاطر دخترش سکوت میکنه پدرتو شاید دعا کردن
http://mudernkala.blogfa.com/ فروشگاه لوازم خانگی اجناس آکبند http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=25918&ChatDate=6-9-1392&PostID=51134057#51134057
خب عزیزم رضا صد در صد چون عاشقته درکت میکنه تو مسئول رفتارای بابات نیستی...من از ماجرایه شما خبر دارم
راستش اگه من جای تو باشم کلا قید خانوادمو میزنم..به قول بچه ها شمارهاتونو خونتونو عوض کنه تا دیگه نتونه پیداتون کنه..نمیشه؟؟؟
پسر گلم و همسر عزیزم عاشقتونم
ببین صدف به خدا راست می گم یکی از دوستان 25 ساله خوشگل دو تا بچه ناز هم داشت شوهرشم محشر بود اما یه مشکل خانوادگی داشت دست به خودکشی زده بود مرد فردای اونروز به خواب مامانش مسیاد می گه دارم خفه می شم می خوام از اینجا برم نمی تونم مامانش تو خواب داد می زنه بذارید دخترم بیاد پیشم می بینه نمی ذارن مامانه الان افسردگی گرفته.یه بارم تو خواب همسایش رفته می گه چرا به دادم نمی رسید دارم می میرم پس معلومه جاش خیلی بده حالا اگحه تو می خوای بمیری راحت شی بدون با مردنت خهم خودت بدبخت می شی هم شوهرتو بد بخت می کنه اوارش می کنی.عاقلانه فکر کن.والله پدر ندیدی من بدتر از پدر تو دیدم اگه بگم شاخ درمیاری می گی همچین پدرایی هم هست؟فقط شوهرتو بچسب همین و بس.
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
ایشالله که حل میشه.شما هم قرار بودبجنگیا!!قوی باش تا بقیه هم قوی باشن.من مطمئنم همسرت کارهای باباتو به جشم تو نمیبینه.وگرنه تا الان تحمل نمیکرد.الان به جای غصه خوردن به عشقت و بچه ت برس.آفرین
قصدم ناراحت کردن نیست اما هم ترسو هم ضعیف هم گنهکارن!!!!!
نمی دونم مشکلت چیه اما دور بر همه ماها کم نیستن آدمایی که چند تا مشکل بزرگو با هم دارن اما دم نمیزنن توکل می کنن به خدا و با مشکلات می جنگن شما یه مادری توقع داری با این طرز فکر بچه ات چی ازت یاد بگیره مقاوم بودنو ؟! عزیزم نمی گم مشکلاتو تحمل کن سعی کن حلشون کنی حتی قسمتی نه همه شو
گاهی گمان نمی کنی، ولی می شود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گداییی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود
2706