2733
2734

تقریبا6ماهی هست نامزد کردم خداروشکر شوهرمم خوبه فقط وابستگی به مادرش داره یعنی مادرش خودشو به مریضی میزنه فقط دنبال توجه شوهرمه یه مشکلی هم که پیدا کردیم اینه شوهرم گیر داده حتما بریم بالای خونه پدرش اینا خونه بسازیم من میگم نه دلیل مخالفتمم اول دخالت کردن مادرشوهرمه دوم اینکه یه جای دیگه تقریبا نزدیک مادرشوهرم اینا یه زمین داریم ولی فعلا قابل ساخت نیست حالا یه سال طول میکشه یا دو سال مشخص نیست . من میگم تا اونجارو بسازیم بریم اجاره زودتر عروسی کنیم ولی شوهرم میگه نه به هیچ عنوان اجاره نمیام بالای خونه پدرم باید بسازم واقعا موندم چیکار کنم چجوری راضیش کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای من رخم خورده خونه مادر شوهرم کاشکی برمیگشتم عقب بخدا با لگد شوهرمو از زندگیم مینداختم بیرون ولی حاضر نمیشدم بیام جایی ک نزدیک خونه اون عفریته اس اگه نزدیک خونه اون نبودم شاید فکر میکردم شوهرم بهترین مرد دنیاس

2738

مادرشوهرم خیلی رفتار بلده یعنی با من بد رفتار نمیکنه ولی یه سری کاراش مشخصه حسادت داره نسبت به من پیش بقیه با من خوب رفتار میکنه ولی درکل به من حسادت میکنه نمیدونم شاید حس میکنه پسرشو ازش دارم دور میکنم ولی واقعا همجین چیزی نیست هر جا میخواییم بریم باید اول به این بگیم کجا میریم میاییم همه جارو باید بدونه خونه مامانم باشم شوهرم برای خوابیدن میره خونش اگه یه شب تره بمونه پیشم فرداش مادرش حرف نمیزنه باهاش یجوری رفتار میکنه شوهرم نازشو بکشه 

هررررررررجوری ک شده اونجانرووووووووو دوووووووووورشو. ولی بدون دعوا

دارم دیوننه میشم در حالی که خواهر شوهرمم نامزده مثل من تقریبا یه زمان نامزد کردیم خودش میشینه پیش من انقدر از مادرشوهر خواهرشوهرم بد میگه که نگو از دخالت کردنش ولی نمیبینه خودش داره زندگی پسرشو نابود میکنه 

نمیشه خودتو اذیت نکن من دو سال درحال تلاشم ولی هیییییچی

نمیتونم قبول کنم برم پیشش به خدا یه مریض میشه خرجش با منو شوهرمه خواهر شوهرمو و شوهرش اصلا گردن نمیگیرن من میدونم بعدا وبال گردن منه من نمیخوام خدای نکرده دورش کنم از پسرش ولی واقعا از حدش گزشته 

خوب بگو هزینه ساخت طبقه بالا رو تو زمین خودمون خرج کن کلی سود داره  ولی طبقه بالای خونه بابا م ...

از بس گفتم زبونم مو در اورد میگم عزیز من اونجا بسازیم یه خونه مستقل داریم بعدا میشه سرمایه ما اگه خواستیم جای دیگه خونه بخریم میشه میشه بفروشیمش ولی بالای خونه پدرت بسازیم هزینه الکی تو که هیچوقت نمیتونی خونه ای که پدر مادرت پاینش نشستن بفروشی انگار هیچی نداریم 

2706