2733
2739

امشب رفتم پیش دکترم سمت چپ زیرشکمم درد میکردسونو کرد گفت بچت اومده خیلی پاین بهم دوتاامپول داد هفته 24 هستم هنوز کسی تجربه داره 😭😭 اشکام بندنمیان 

فقط استراحت مطلق کامل باش هرروز امپول بزن غذاهای نفاخ نخور.چیزای زعفرون دار نخور.توی دستشویی فرنگی بشین و زور نزن.گریه هم نکن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

نترس استراحت کن استرس باعث میشه دهانه رحمت باز شه

من کل بارداریم لکه هم میدیم هیچی نشد خداروشور پردژسترونو استفادا کن

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط استراحت مطلق کامل باش هرروز امپول بزن غذاهای نفاخ نخور.چیزای زعفرون دار نخور.توی دستشویی فرنگی ب ...

دوتادونه امپول بیشتربهم نداد یکیشو شبی زدم اونشم هفته بعد ممنون گلم

ممنون عزیزم برام دعاکن این یکی برام بمونه 😭

میمونه گریه و ناراحتی باعت تولید هورمونی میشه ک زایمانت زودرس بشه

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
یعنی کسی دیگه ازاین امپول استفاده نکرده😔

من شیافشو زدم عالیه امپولش ک صدرصد بهتره

2740
خدایا خودت نگهش داربرام 

انشالا ب امید خدا من هرشب سوره حجرات میخوندم تا اخر بارداری باعث میشه از جنین محافظت بشه تونستی بخون گلم

انشالا ب امید خدا من هرشب سوره حجرات میخوندم تا اخر بارداری باعث میشه از جنین محافظت بشه تونستی بخون ...

بخدا اکثرا میخونم انقدر چله برداشتم تاباردارشدم تایک هفته پیش همه چی خوب بود نمیدونم چی شدیهو😔

بخدا اکثرا میخونم انقدر چله برداشتم تاباردارشدم تایک هفته پیش همه چی خوب بود نمیدونم چی شدیهو😔

باید تااخر بارداری هفته ای یکی بزنی اگ پرولوتون هست.چون برای سن بارداری شما پرولوتون میدن ن پروژسترون..‌.خیلی ازدوستام تااخر بارداری زدن و بچشون سالم اومد بغلشون.

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم