2752
2734
میدونم ولی به نظرم به صرفه نیست 

واقعنی اخه ما میگرفتیم کیلویی 20 تومن فله ای الان شده 30 و خورده ای نزدیک 40 تومن😢چقد در میاد اگه بخوایم درست کنیم عزیزم؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
سایوهنرمندم،یه سوال،برای تارت الویه، الویه روچندساعت قبل بریزم توتارت که خمیرنشه،میخوام قبل اومدن مه ...

عزیز دلم 

اگه بتونی بعد از اومدن مهمونا بریزی بهتره 

ولی اگه نشد یک ساعت قبلش بریز به شرطی که الویه ات کاملا سرد باشه بریز تو تارت ها

بعد انتقال بده یخچال بدون درپوش

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعنی اخه ما میگرفتیم کیلویی 20 تومن فله ای الان شده 30 و خورده ای نزدیک 40 تومن😢چقد در میاد اگه ب ...

اره الان خیلی گرون شده گرونیش به خاطر گرون شدن لبنیات هستش

من درست نکردم ولی کلیپش رو دیدم خوشم نیومد که درسا کنم

عزیز دلم  اگه بتونی بعد از اومدن مهمونا بریزی بهتره  ولی اگه نشد یک ساعت قبلش بریز به شر ...

خیلی ممنونم ازت عزیزم،شرمنده شوهرم تارت گرفته الان نگاه کردم دیدم زده شیرین، بدمیشه یامشخص نمیشه زیاد؟

..سلامتی وفرج اقا امام زمان(عج)صلوات..
2731
اره الان خیلی گرون شده گرونیش به خاطر گرون شدن لبنیات هستش من درست نکردم ولی کلیپش رو دیدم خوشم نیو ...

باشه عزیزم ممنون پنیرتم معلومه خیلی خوشمزه شده از بس خوشگله با اجازت اسکرین گرفتم از دستورش😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
خیلی ممنونم ازت عزیزم،شرمنده شوهرم تارت گرفته الان نگاه کردم دیدم زده شیرین، بدمیشه یامشخص نمیشه زیا ...

خواهش میکنم 

اتفاقا میخواستم بهت بگم یوقت شیرین نخری 

با شیرین خوب نمیشه اصلا 

شیرین برای حلوا و این چیزا خوبه

ببخشید سایو جان یه سوال  من پنیر درست کردم ولی خیلی سفت شده شما نمیدونین دلیلش چیه؟

عزیزم  دو تا علت داره یا شیر رو زیادی جوشوندی 

یا جسمی که گذاشتی روی پنیر ها تا آب اضافش خارج بشه خیلی سنگین بوده