2752
2734
عنوان

مامانا لطفان بیاین کمک😥

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 25 پست
ی بار ک شیر پاکتی گرفتی  جاشو ننداز دور خودت با سرنگ تمیز توش شیر بریز بعد الکی جلوچشمش نی بزن ...

مرسی اینم امتحان کنم 😁

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حریره بادوم بده محشره سرشارازکلسیم استخوناشوپرمیکنه

دوس نداره متاسفانه😶

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
خواب اخه دکترش بردم برا گرفتن گفت باید زودتر قطع میکردی شیر شبش و تو نه ماه هم دندونش خراب میشه هم خ ...

دیگه خواهر چیکار کنم شیر اصلا نمیخوره منم غصه میخورم واقعیتش میگم حداقل موقع خواب بدم هم شب شیر میدم هم ظهر وقتی میخوابه خوابشم خدارو شکر خوبه

فقط بزورذهش نده زده میشه بالامیاره دیگه اصلانمیخوره.دوست نداره بهش نده خب دست خودش نیس که.خودتوبذارج ...

آره کلان بد غذاست زورش نمیکنم اصلان برا غذا 

دیگه خواهر چیکار کنم شیر اصلا نمیخوره منم غصه میخورم واقعیتش میگم حداقل موقع خواب بدم هم شب شیر میدم ...

نمیدونم والا نگرانی برا مادر دیگه بچه فقط ، من دکترش گفت دیگه ندادم وگرنه شب بلند میشه برا اب

نمیدونم والا نگرانی برا مادر دیگه بچه فقط ، من دکترش گفت دیگه ندادم وگرنه شب بلند میشه برا اب

آخه اصلا غذا نمیخوره اشتهاآور خریدیم بازم هیچی نمیخوره میگم حداقل موقع خواب یه چیزی بخوره منم همش غصه شیر خوردنشو میخورم 

من که به خدا خسته شدم هی اطرافیان دعوا میکنن این چرا غذا نمیخوره چرا شیر نمیخوره

والا منم همینم هر کی مبینش میگه چرا لاغر شدی منم میگم هیچی نمیخوره شیر خودمو میخورد تپل بود ، ولی اون موقعم نمیخورد میگفتن شیر میخوره اشتها نداره از شیر بگیری میخوره الان سه ماه گرفتم همون جور مثل قبله 😥

ببخش بهت پیام دادم نتونستم اسمتو تگ کنم ♥️🙏🏻خوشحال میشم بیاین ضرر نمیکنی🌸🌸🌸

فیلمو عکس غذاهام با دستور

ترفند خونه داری و فیلماش

تربیت فرزند تجربم و بازی♥️

عکسها و سوالای شما

چالش و رای گیری برنده چالش بعدو میزاره✅ 💓

پنجشنبه ها معرفی ماسک صورت🌺

https://eitaa.com/rozmareham

لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی