2752
2734
عنوان

شوهرم تمکین نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 22986 بازدید | 600 پست

خب باید از یه جایی شروع کنی دیگه.. 

اولا اون طفل معصوم رو ببر دکتر.. 

بعدم به نظافت شخصی برس، چند دست لباس نو بخر، هم لباس تو خونه ای هم لباس زیر، یه اسپری یا ادکلن بخر... 

یکم خرید کن تا روحیت بهتر بشه،، به خودت برس بچه هارو بده خونه مادرت یا مادرشوهرت بعد دوتایی برین بیرون، یه چرخی بزنین یه شام دونفره بخورین وبرگردین 

نذار اوضاع از این خراب تر شه.. 

آها یه چند تا هم لوازم آرایشی بخر باور کن روحیه ات خیلی بهتر میشه

قبل اینکه فکر بقیه باشی،برو مشاوری جایی این چ وضعشه دختر

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی دیگه. ان شا الله هووی خوبی گیرت میاد. 

🤣🤣🤣 دقیقا

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد،یک بد نکند که با خودش صد نرسد،من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من،تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2731

من شوهرم دستیار دندونپزشکه و دانشجوی دندونپزشکی .علت بوی بد دهانت عفونت لثه وژنژویته.در اثر عفونت و عدم مسواک زدن .وبهداشت ضعیف ایجاد شده ویا سنگ لوزه 

قطره  دهانشویه پرسیکا ۲۲ قطره تو دوقاشق اب حل کن ۳۳ ثانیه غرغر ه کن.عدم میل جنسیت هم دلیلش شاید افسردگی هس.بهتره یکم لباسای س سی بخری اتفاقا مردای ایرانی تپل بودن دوس دارن بپوشی هر دو میلتون زیاد میشه.به خودتم برس تو زن جوانی هزاران پیرزن در حسرتن صورت صاف وجوونی ترو داشته باشن.ارایش کن.شیک بپوش ملکه باش.

برادخترتم مادرباش

پراز دلسوزی

نمیدونین خودش با زبون شیرینش میگه مامان مریضم ببرم دکتر اما حوصله نداشتم امروز فردا کردم چهار پنج رو ...

الهی بمیرم براش😭مامانی اون بچه همه کسش تویی تو رو خدا ب خودت بیا!!

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
نمیدونین خودش با زبون شیرینش میگه مامان مریضم ببرم دکتر اما حوصله نداشتم امروز فردا کردم چهار پنج رو ...

کن بشدت درکت میکنم و میدونم باید بری دکتر وگرنه هیچکاری نمیتونی کنی

حرفی ندارم🤐
دلم سوخت به حال بچه ت.کاش هیچوقت آدمای بی لیاقت مادر یا پدر نشن.

دقیقا👌

با حرف شما کاملاً موافق هستم 

ولی حالا شاید مشکلی داره زود هم دیگرو قضاوت نکنیم 

ولی باز هم من می گم اول بچه اون بچه چه گناهی کرده 

گناه داره

الان اون بچه طفل معصوم چ گناهی کرده ک مادرش شمایی 🤐از اون بچه خجالت بکش و ببرش دکتر.بعدم خودت برو دکتر

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱

اگه تاپیک سر کاری نیست، به احتمال زیاد طبعت خیلی سرده

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂

لااقل وزنت رو کم کن برای سلامتیت و به بهداشت دندونات رسیدگی کن با این هزینه های بالای دندونپزشکی. بعد یواش یواش خودت حست بهتر میشه به خودت و چیزای دیگرو هم اصلاح میکنی❤️

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.