2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4323866 بازدید | 117656 پست
مگه سحر نوار بهداشتی میزاشتی چه رنگی بودن
الهی سپرده شده توست خدای خوبم تا ابد شکرگزارم منم لایق مادر شدن کردی برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظران صلوات بفرست دوستم به خودت سپردم خدای خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جونم چرا نزاشتی خووو...آره لیلی جونم..دل پیچه دارم..نه دل درد..مثل وقتی که آدم سردی میکنه..دردش مثل درد پری نیست
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
سارا چون فکر میکردم پری داره میاد نوار میزاشتم..سفید و بیرنگ..بعضی وقتا کرم رنگ بودن..خیلی کمرنگ
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
آره سوره جون..مال شما هم اینجوریه؟؟؟
2738
لیلی جونم گفتم که..گاهی اوقات دل پیچه دارم..مثل وقتی آدم سردی میکنه..ولی مداوم نیست..میگیره و ول میکنه..2-3 دقیقه درد میگیره بعد آروم میشه..تو چی لیلی؟؟احسای خاصی نداری؟؟تهوع .درد.کمر درد...دل درد..سردرد؟؟؟
سحر جون دل درد من دائم باهامه بعضی وقتا اینقدر شدیده که حتی نمیتونم صاف وایسم کمر دردم کمه سینه درد کمه حالت تهوع نداارم الحمدلله
. هذا مِنُ فَضْلِ رَبّی لِیَبْلُوَنی ٱَٱَشْکُرُ ٱَمْ ٱَکْفُرْ __ خدایا فرزند کوچکم را تو حافظ و نگهدار باش .
سارا جونم و سوره جونم ایشالا اینماه خوش خبرین آواناز جون شما هم نگران نباش..لک بینی تو 3 ماهه اول پیش میاد..ولی زیاد شد برو دکتر..منم 5 شنبه حتما میرم دکتر