2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4328158 بازدید | 117659 پست
سلام نی نی سایتای عزیز. من الان ۲۵ سیکلمه.چند وقته خیلی پادرد دارم.سردرد دارم دلمم خیلی درد میکنه . ...

باردار بودید؟؟؟چون منم دقیقا اینشکلی هستم و چند روز به موعود پریودم مونده و دقیقا این نشونه هارو دارم

سلام مامانای الان و اینده

میگم من این ماه خودم اقدام کردم روز ۳۰ و ۲۱ دل درد پروییدی داشتم و ی کوچیک ترشح تخم مرغی…

عجیب بود این دل درد پروییدی

الانم از دو روز پیش که در اصل امروز موعد پروییدیمه دل دردای شدید پروییدی میاد و میره ولی ترشح خاصی ندارم و سینه درد معمولی

همه چیز مثل حالت پروییدیه فقط روز ۲۰ام جدید بود و اینکه وقتی میخوای پرویید بشی وقتی درد میاد دیگه همون روز یا فرداش تشریف میارن.. هنوز نیومده 

به نظرتون میتونم حامله باشم یا توهم همیشگیه!!! 😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم انشاءالله به حق این شب عزیز دامنت سبز بسه التماس دعا

سلام‌عزیزم خوبی....مم دعا میکنی باردار باشم همین ماه اسمم سمانه سه ساله منتظرم...خیلی دعام کن 

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2728
حتما عزیزم برات ۱۰ صلوات فرستادم انشاءالله یک گل دختر یا یک گل پسر تو دلت داشته باشی 

عزیز دلمی ممنونم بی منت دعام کردی..انشالله خدا دعات در حقم رو شنیده حتمن .‌‌خدا عزیزانت رو حفظ کنه واست💚🙏 انشالله

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

سلام به همه دوستا من تازه به سایت نی‌ نی سایت پیوستم اومدم از خانم هایکه تو اقدامن و یا هم ماه اول شون است بپرسم من هیچ ماهی لک بینی نکرده بودم ماه قبل ۲۷ پری شدم بعد پری یی ۷ روز بعدی ۲ روز لک دیدم دگه تمام درد پریودی هم داشتم بعد اون همش خواب بی حال بودم کمرم خیلی درد داشت سرم گیچ میرفت از جام بلند میشدم اصلن اشتتها نداشتم الانم ۲ روز به پری مونده البته من پریودیم نا منظم است گاهی ۳۵ گاهی هم ۳۱ میشدم ماه قبل اولین ماه هم بود ۲۷ شدم خیلی هم کم بنظر تون چی میتونه باشه علایم هام ببخشید سری تونو بدرد اوردم جواب 🥺💙

2740
2706