2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4338901 بازدید | 117659 پست

نگار جان تبریک میگم عزیزم انشالاه سالم و سلامت دنیا بیاد.آره خیلی وقتا بیبی چک نشون نمیده یا مثبت کاذب نشون میده و با آزمایش دقیق مشخص میشه چیه.البته نوع بیبی چک هم مهم.این خودکاریا که چرت کلا.ولی آزمایش دقتش بیشتره

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪

سویل جان من که گفتم دیگه با بتات معلومه خارج رحمی نیست دیگه.اگه همون عدد میموند یا کمتر میشد احتمال خارج رحمی بود.مال تو بالاتر رفته بود.خوب همه چیت نرماله دیگه.در ضمن دختر خوب الان ساک حاملگی تشکیل نمیشه به این زودی.بهت که گفتم تو ۶ هفته و ۶ روز تشکیل میشه یعنی ۷ هفته.الان زوده واسه سونو

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من فکر میکنم که احتمالا شما یک مقدار اضافه وزن هم داشته باشی اگه داری باید سعی کنی سریعتر وزنتو کم کنی. اصولا این حالت  pco در اثر مقاومت به انسولینه که یکی از دلایلش اضافه وزنه

ممنون مامان عاشق. ولی من اضافه وزن ندارم تازه کمبود وزن هم دارم.۴۲ کیلو هستم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
Pco یعنی چی؟ شما الان خوب شدین؟چه دارویی مصرف میکنین؟

یعنی تنبلی تخمدان عزیزم یا پلی کیستیک. الان اکثر خانمای ایرانی این مشکل رو دارن. بخاطر همین گلوکوفاژ میخورم. متفورمین که ایرانی گلوکوفاژ هست برای کسایی مثل ماست. من روزی یه دونه میخورم اما بیشتر از یه دونه نمیتونم چون شدید حالم بد میشه. بله اگه اضافه وزن داری باید وزنتو کم کنی حتما چون برای پلی کیستیکا اضافه وزن خوب نیست که اکثرشون دارن. من قدم ۱۶۵ وزنم ۶۰ اما بازم میخوام دو کیلو کم کنم

2731
ممنون مامان عاشق. ولی من اضافه وزن ندارم تازه کمبود وزن هم دارم.۴۲ کیلو هستم

خوب پس کارت راحت تره. انشالله با یک داروی مناسب حل میشه و به زودی مامان میشی

مباش در پی آزار و هرچه خواهی کن           که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست
یه کیست داری ای اف جان سمت راستت.ولی ربطی به نازایی و باروری نداره.بیشتر تو عقب جلو افتادن پریودت تاثیر داره.pco یعنی تنبلی تخمدان یا تخمدان کیستیک که خطر نداره و قرص بخوری حله.بقیه چیزات مثل رحمت و همه چیزت خوب و نرمال بود.حتی فولیکول هم داری اما آزاد نشده هنوز.اندازه رحمت هم خوبه.کیستتم زیاد بزرگ نیست با قرص رفع میشه.البته صبر کن پریود بشی اگه دیدی با پریود دفع نشد ماه دیگه قرص بخور رفع شه.معمولا با پریود رفع میشه.چون کیست همون تخمکایی هست که آزاد میشه و بارور نمیشه که با پریود دفع میشه

ممنون سایه جون. فقط یه سوال فولیکول چیه؟ تا اونجایی که من یادمه آزاد شدن فولیکول همون آزاد شدن تخمکه. یعنی من این دوره هنوز تخمک گذاری نکردم. بااینکه روز ۵۳ دورم هست؟

یا من اشتباه میکنم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من

ممنون دوستان. 

انشاءالله بادارو رفع بشه. خیلی ناراحت شدم.

یعنی دلیل اینکه این ماه پریود نشدم همین تنبلی هست؟

اف ا جون منم دکتر گفت تنبلی تخمدان دارم و دارم متفورمین میخورم روزی سه تا الحمدلله حالم بد نمیشه ...

خوش بحالت که میتونی بخوری گل بانو. منم باید روزی ۲ تا بخورم اما همین یه دونه روهم بزور میخورم. اگه ۲ تا بخورم اصلا نمیتونم هیچی بخورم

ولی فک کنم اضافه وزن دارم برا همین دارم رژیم میگیریم قدم ۱۷۰ و وزنم ۷۶ .... ولی بدترین مشکلی که دارم ورم دیسک کمر دارم با خار پاشنه الان برا ورم دیسکم ورزش مخصوص میکنم که نمیدونم برا باردار شدن بده یا ضرری نداره و برا خار پاشنه م هم نمیدونم چکار کنم از وقنی میترسم که باردار شم و دردشون چن برابر بشه 

ممنون دوستان. انشاءالله بادارو رفع بشه. خیلی ناراحت شدم.یعنی دلیل اینکه این ماه پریود نشدم همین تنبلی هست؟

عزیزم همونطور که گفتم خیلی ها این مشکلو دارن. یعنی الان شایع هست نگران نباش. اکثر pco ها پریود نامنظم دارن و عقب میندازن. من نمیدونم چطوری جلو میندازم! اما جای نگرانی نیست اصلا. باید قرص بخوری فقط

2706