2752
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4333425 بازدید | 117659 پست
اره هانی جون میدونم یکی از استرسام از الان همینه
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی مامان بنفشه جون ؟؟؟
بهترین دعای مادرانه ام برایت این است که تنها لبانت لبخند نزند , بلکه دلت نیز همیشه خندان باشد و بهترین دعا برای خودم این است که خوشبختیت را ببینم
2731
نه عزیزم الان دیگه مثل قدیم نیست انقدر روش هاى زایمان بدون درد تو بیمارستان ها اومده از دکترت سوال کنى راهنماییت میکنه
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
من قدم بلنده ولی استخون بندیم ریزه
پس مامان بنفشه جون شما بهتره سزارین کنی , چون اونجوری هم دردشو میکشی هم سوزششو تا چند وقت
خب همین که قد بلندى هم یه حسنه یعنى استخوان رحمت جاى باز شدن داره تو نمیدونى زایمان سزارین چقدر عوارض داره بعد زایمان تا ٤٠ روز باید بخوابى شکمت رو نمیتونى ببندى و باعث میشه شکم در بیارى
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
راست میگی هانی جون , خوبه که تو تصمیم قطعیت رو گرفتی