2752
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4334306 بازدید | 117659 پست
نوش جونت ماه خانومی
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
١---- مامان نیما..........٣٠ ساله. ........... ٥ ماه اقدام........... در انتظار نی نی ٢----ندا .............. ٣٢ ساله. ........... ٣ ماه اقدام................ در انتظار نی نی ٣----- هستی ......٢٤ ساله. ............ ٢ماه اقدام. ............. در انتظار نی نی ٤-----نارملا ........٢٨ ساله. ..............٩ ماه اقدام .............. در انتظار نی نی ٥-----طاها .......٢٣ ساله. ...............٢٠ ماه اقدام .............. تیر ماه مامان شد ٦----نیلوفر .........٢٢ ساله. ...............١ ماه اقدام ........... در انتظار نی نی ٧----راحیل .........٣٢ ساله................٣ماه اقدام ............ مرداد مامان شد ٨-----شمیم .......٢٩ ساله ................٣ماه اقدام. ............ اسفند مامان شده ٩---- اعظم(aaa) .... ٣٠ ساله ...........١ ماه اقدام .............تیر ماه مامان شد 10----زهرا...........٢١ساله ................٤ ماه اقدام ..........در انتظار نی نی ١١----آوین..........٣٠ ساله...........١سقط داشته اقدام از ماه بعد............. ١٢-----مارال.......٢٦ ساله.........٤ماه اقدام باiui.............در انتظار نی نی ١٣----- سیما .....٣١ ساله ......... ١ ماه اقدام............. تیر ماه مامان ١٣-----سانیا .......٣٠ ساله .......١١ ماه اقدام ............ در انتظار نی نی 15----ماری .........٢٦ سال ........٥ماه اقدام ................ در انتظار نی نی ١٦----آسمون ......٢٦ سال ....... ٣ ماه اقدام .............. در انتظار نی نی ١٧----آواناز ....... سال ........... ماه اقدام .............. خرداد ماه مامان شد ١٨----سپیده .........٢٤ سال. ............ ماه اقدام ............ در انتظار نی نی ١٩ ----آبان ..........٢٩ سال .........٨ ماه اقدام ..............در انتظار نی نی 20---رها ...........٢٢ سال ..........٥ ماه اقدام .............. درانتظار نی نی ٢١---- لی لی مامان ...٢٨ سال ....٦ ماه اقدام ............. در انتظار نی نی ٢٢-----سحر ....٢٦ سال ...... ٢ ماه اقدام..................... مرداد مامان شد ٢٣---- مامان پارسا ...........٢٣سال.......... ١٨ ماه اقدام. ..... در انتظار نی نی ٢٤----- پرستو........... ٤٠ سال ...................ماه اقدام ......... مرداد مامان شد .٢٥-----ساناز (sh)...........................................................مرداد مامان شد ٢٦------ نی نی ...................................................................مرداد مامان شد ٢٧------آیلین. .......... ٢٤ سال............ماه اقدام .............. در انتظار نی نی ٢٨----النا ..............٢٢سال..............ماه اقدام................. در انتظار نی نی دوست جونا هر کس خواست اسمش اضافه بشه این متنو کپی کنه و اطلاعات خودشم بهش اضافه کنه یا بگه من اضافه کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدی شیطون خانوم؟؟؟ خوبی؟؟نی نی کوچول موچولوخوبه؟؟
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
2731
سلام بچه ها دندون درد میتونه نشونه باردارى باشه؟ کسى چیزى در این مورد نشنیده؟
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
سلام ماریاجون خوبی؟آره عزیزم بعضیا توبارداری دندون دردم دارن که یکی تزعلایمشه
هستی جون خوبی؟ مرسی دستبوسه. انروز عکس جنین ٤ هفته ای نشون شوهرم دادم میگه اه تو رو خدا ازینا نشونم نده دلم یه جوری میشه. بعد دلش برام سوخته بود یه جوری نگام میکرد انگار چه اتفاق بدی برام افتاده. اینقدر خندیدم گفتم بابا من عاشق این کنجید کوچولوام نگران نباش. فکر میکرد من حس بدی دارم
سلام بچه ها به دادم برسید ازتون کمک میخوام
♥♥♥«برای مادر واژه ای زیباتر از فداکار نمی توان یافت»♥♥♥ بهترین عسل گیاهان دارویی ایران: ساکاروز 1.7 درصد؛ با ضمانت برگشت ♣♣♣کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30326%20
سلام مامان نداجون جانم چی شده؟؟
ازدست توراحیل خوب چیکارداری اون بنده خداروهم بددلش میکنی اصلا این حس شیطونی همه جاباهاته ها!!!!
دوستان من پرستو جون و آیلین جون: دیشب از ماری و سحر یاد گرفتم حبابو شکلاتو گلو اینچیزا بفرستم آدرس سایتش اینه:http://bpmaker.giffy.me/ اونجا رو شکلای سمت راست کلیک کنین بعد ازین حبابا رو بصورت پیش نمایش نشون میده خوشتون اومد از یه لینک هست چند خطیه زیرش یه مستطیل نارنجی هست کپی کنین بعد تو پستی که از قبل فرستادین و ویاریش زدین کپی پیست کنین
هستی جونم سلام خوبی عزیزم دیشب تاحالا دردوحشتناکی دارم ودیشب یکمی خون ریزی داشتم وصبحم که رفتم دستشویی لکه های قهوه ای وظهر دوباره رفتم دستشویی یکمی خونریزی داشتم نوارهم گذاشتم کثیف نشده فقط یکم والان دارم از درد کمر وپایین دل میمیرم و10روزه پری افتاده جلودورمم 23روزه اس واز روز بعد پاکی یک روزدرمیون نزدیکی داشتم
♥♥♥«برای مادر واژه ای زیباتر از فداکار نمی توان یافت»♥♥♥ بهترین عسل گیاهان دارویی ایران: ساکاروز 1.7 درصد؛ با ضمانت برگشت ♣♣♣کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30326%20
بچه هاتوراخدا جوابمابدید من شهرستانم وامروزم دکتر زنان نداره
2706