2737
2734
عنوان

من از اعتیاد متنفرم شوهرم امروز گفت دانشجو بوده قلیون کشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا هیچی نگو انگار چیزی نشنیدی 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بااین طرز فکرچراشوهرمیکنید اخه!ببین خواهرانه بهت میگم الان انقد مردم تو زندگیشون درگیرخیانت هستن ک ب ...

ببین برادرای شوهرم هر دو بعد از ازدواج معتاد شدن البته قایون که تفریحشون شده هر چیزز میکشن اصلا دلمنمیخواد شوهرم مثل اونا بشه 

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
2731

یعنی من الان قلیون نکشم شاید شوهر ایندم ناراحت بشه🤨

بانو... اگر کسی عشق شما ، مردشما را دزدید ،نگران نباش به این فکر کن که،                     "مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند" مرد واقعی مردیاست که جز برای عاشقش برای هیچ ادم دیگه ای حتی کلام دوستت دارم را نیز نگفته باشد ، چه برسد که خام ادم دیگری شود! پس اگر عشقت را برد بگذار برود مرد واقعی نیست، و باور داشته باش مقایسه اورا از پای خواهد در اورد*
2740
چقدر عادی شده اینچیزا . 

اخه عزیزم خیلی کم روی قلیون کشیدن حساسن  برای بیشتریا تفریح حساب میشه  ولی خب تو به شوهرت نگو که چرا کشیدیو دروغ گفتیو  اینا چون یه وقت بحثتون  میشه بیشتر درباره ضررش  صحبت کن بگو که مثلا نگران سلامتیتم  میگم نکشی

بانو... اگر کسی عشق شما ، مردشما را دزدید ،نگران نباش به این فکر کن که،                     "مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند" مرد واقعی مردیاست که جز برای عاشقش برای هیچ ادم دیگه ای حتی کلام دوستت دارم را نیز نگفته باشد ، چه برسد که خام ادم دیگری شود! پس اگر عشقت را برد بگذار برود مرد واقعی نیست، و باور داشته باش مقایسه اورا از پای خواهد در اورد*
ببین برادرای شوهرم هر دو بعد از ازدواج معتاد شدن البته قایون که تفریحشون شده هر چیزز میکشن اصلا دلمن ...

مسکن هرادمی ی ادمه دیگس ک کنارش ارامش داره وبهش خوش میگذره تو فقط بهش محبت کن هیچوقت نمیره سمت چیز دیگ ای.بااین گیردادنات بدترلج میکنه 

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....