2733
2734
عزیزجان من چند سال پیش بیمارستان نجمیه طرح کادر گذراندم حدود دو ماه تو این بیمارستان بودم تو بخش واکسیناسیون و تنظیم خانواده و بخش زایمان و اتاق زایمان هم چرخیدم :)
بیمارستان خوبیه خانم دکتر نمی شناسم ولی معمولا بیمارستانهایی که برای نهاد و سازمان خاصی هستند رسیدگی بهتر و منظمی هم دارن
امیدوارم زایمان خوبی داشته باشند
تسلیم آنچه هستم که مقدر شده برایم... وخدای مهربان معجزه اش را به من بخشید...خدایا شکرت اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

first_honey جان دقیقا حرف دل منو زدی مثلا سایت بارداری و بچه داری اینجا همه چی شب زفاف و..... تاپیک میزنن دقیقه اول 10 ص میره جلو حالا یه باردار یه مادر نگران سوال کنه حالا 2 یا 3 نفری یه جوابکی بدن
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
2731