2737
2734
عنوان

عکسم چطوره؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1846 بازدید | 165 پست
اتفاقا خیلی زیبایی عزیزم! یه صورت گرم و مهربون و نچرال و بی نقص داری

چشمات زیبا میبینه عزیزم میخوام زیر چشمام را فیلر بزنم میترسم بد بشه روزی به هزار عمل زیبایی مثل میکرو فیلر ژل و... فکر میکنم بعد میگم بی خیال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب به دکتر بگو عزیزم 

خب دکتر که نمیگه نمیتونم

تهش گند میزنه میگه تقصیر خودته دماغت بدقلق بود😐

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2731
چه خوشملی تووو

چشات خوشمل میبینه عزیزم😍

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران
2740
چشمات زیبا میبینه عزیزم میخوام زیر چشمام را فیلر بزنم میترسم بد بشه روزی به هزار عمل زیبایی مثل میکر ...

من متخصص پوستم عزیزم از دید کاملا علمی میگم هیچ نقصی نداری که بخوای کاریی کنی فیلر هم کوتاه مدته اثرش همه این عکسا که میبینی اینجا با افکت و آرایشه 

توی عکسا کسی که ژل لب و زاویه فک و فلان دلره زیباست ولی در دنیای واقعی آدما به چهر ه های نچرال جذب میشن ولی خب آرایش و تیپ خیلی مهمه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706