2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچوقت ابروهامو دست هیچ آرایشگری نمیدم.

چرا همه فکر میکنن آرایشگاه تخم دو زرده میذاره، احساس میکنم ابرو برداشتن کاری نداره ولی انقدر همه گفتن آرایشگاه وسوسه شدم برم ببینم چطور میشه، خیلی وقته نرفتم 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

من همیشه خودم اصلاح میکردم این بار رفتم یه جایی واسم قرینه سازی و بعدشم لیفت کرد تازه فهمیدم چه ابروهای مزخرفی داشتم قبلش 😅

قرینه بودن ابرو خیلی تو چهره تاثیر داره حتما بده دست آرایشگر 

بحث با احمق ممنوع 🤚
2740
کدوم شهر

شیراز

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
منم شیرازم کدوم اارایشگاه خوبه؟ 

ما منزلمون شهید اقایی هست ،ولی چون ارایشگاههای اطراف اکثرا وقت بذای برداشتن ابرو نمیذارن ،من میام بلوا عدالت جنوبی ی ارایشگاه هست به نام توسکا ابرو قشنگ برمیداره

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
منم شیرازم کدوم اارایشگاه خوبه؟ 

کوچه 31 ،جنب مجتمع پریا

باید زنگ بزنم نوبت بگیرم یا همینطوری برم؟

پنج به بعد معمولا هستن 

2706