2737
2739
عنوان

راس میگن اگه شوهرت حتی یه چک بهت بزنه میتونی شکایت کنی پدرشو دراری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 59 پست
چطوری پدرشو درمیارن چیکارش میکنن مگه

مجبور میشه دیه بده در موارد حاد ممکنه زندان هم بره. هر ضرب و شتمی که منجر به آسیب و جراحت یا کبودی بشه دیه داره، چه شوهر بزنه چه هر کس دیگه ای 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مقصر خودت بودی کوتاه اومدی اون گفت برو سر زندگیت خجالت بکش تو هم خجالت کشیدی رفتی سر زندگیت؟ خب ن ...

اره صدرصد خودم مقصر بودم الانکه به اونموقها فکر میکنم از خودم متنفر میشم هرکی میرسید میزد توسرم 

خواهر منم خیلی از شوهرش کتک میخورد مادرم هر بار نصیحت میکرد که ببخشه،یکبار که کتک خورد دیگه به مادرم نگفت مستقیم زنگ زد ۱۱۰ الان دامادمون مجبور شد ۲ دانگ از مغازشو به نام خواهرم بزنه به عنوان دیه خواهر منم جای سگک کمربند روی لاله گوشش مونده بود گوشش پاره شد

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�
2731
البته مقصر اصلی مادرهامونن که بهشون سوختن وساختن یاد دادن اونا هم به ما نصیحت میکنن دختر یه سیلی زده ...

آرع مث مامان من 

همسایمون می‌گفت شوهرم یه سیلی بهم زد زنگ زدم داداشام اومدن می‌گفت همون شد ک بزنن

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
آخه همون یه چک می‌تونه پرده گوش رو پاره کنه یا دندون رو بشکنه  وای این تاپیکو دیدم یاد یه کارب ...

منم متاهلم ب هیچ مردی اعتماد ندارم همیشه میگم همه مردا شبیح هم هستن خدا لعتنشون کنه منم طرز فکرم اینجوری شده ازبسکه شوهرمو وخانوادش دیدم از همه بی اعتماد شدم😔😔😔

خواهر منم خیلی از شوهرش کتک میخورد مادرم هر بار نصیحت میکرد که ببخشه،یکبار که کتک خورد دیگه به مادرم ...

وای دلم ریش شد 

خدا جوابشو بده

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2740
اره صدرصد خودم مقصر بودم الانکه به اونموقها فکر میکنم از خودم متنفر میشم هرکی میرسید میزد توسرم  ...

دیدم کامنتت رو که جدا شدی 

نه عزیزم از خودت متنفر نشو خاصیت اینجور نرهای بی شرف همینه انقدر ضعیفت میکنن و انقدر ضعیف نگهت میدارن که قوه تفکرت رو از کار بندازن بتونن بهت مسلط بشن 

اینکه اون موقع اون تصمیم رو گرفتی بخاطر عدم آگاهیت بود نه عدم تواناییت فرق این دو تا رو متوجه باش 

تو یه روزی مظلوم بودی ولی امروز قهرمان زندگی خودتی که توی اون فضای مسموم باقی نموندی و راه نجات خودتو پیدا کردی 

.
منم متاهلم ب هیچ مردی اعتماد ندارم همیشه میگم همه مردا شبیح هم هستن خدا لعتنشون کنه منم طرز فکرم این ...

نه عزیزم یه فکر جدی برای زندگیت بکن نمیگم طلاق بگیر شاید موقعیتشو نداری ولی یه تصویر محکم از خودت نشون بده نذار اذیتت کنن کتک بزنن 

.
نه عزیزم یه فکر جدی برای زندگیت بکن نمیگم طلاق بگیر شاید موقعیتشو نداری ولی یه تصویر محکم از خودت نش ...

هی ادما ظالم هستن درست بشو نمیشن بخاطر دخترم هم ک نمیتونم جدا بشم فقط توکلم ب خداست

وااا این چه حرفیه طرف بیجا میکنه بخواد دس رو زنش بلند کنه حالا چون من میرم شکایت کنم ینی دیگه زندگی ...

اینها دلایل اشتباهیه که تو سر زن های بدبخت فرو کردن یکیش مادر خود من خواهرم کارد به استخونش رسید باز میگفت بخاطر بچه ها تحمل کن آخرش هم خواهرم خودش به داد خودش رسید زنگ زد ۱۱۰ شکایت کرد به مادر وپدر خودم هم گفت شما دخالت نکن دیگه نمیخوام کوتاه بیام،خداروشکر الان دامادمون خیلی بهتر شد چون هم زندان رفت هم دو دانگ مغازه شو به نام خواهرم کرد

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�