2733
2739
عنوان

۳ روزه جنینم حرکتی نداره در صورتی که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 41 پست
بله گفتم گفت این هفته هم باید تموم کنی خیلی نگرانم خیلییی 

بنظرم سهل انگاری نکن 

برو با یه دکتر دیگه هم مشورت کن 

شاید بهتر باشه دیگه زایمان کنی

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امتحان کردم اما دریغ از یه حرکت 

زایشگاه یا پیش دکتر رفتی؟

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
بنظرم سهل انگاری نکن  برو با یه دکتر دیگه هم مشورت کن  شاید بهتر باشه دیگه زایمان کنی

آخه بدبختی میگن تا دردت نگیره بستریم نمیکنیم😑😑😑

هیچ وقت سرمو پایین نمیندازم آخه میدونی ،،تاجم میوفته😎👑
2740

اسی جون من یکبار با خواهرشوهرم دعوای شدیدی داشتم طوریکه حس کردم نی نیم تکون نمیخوره خیلی فشار عصبی بدی بهم وارد شد رفتم پیش ماما گفت که همه چیز اوکیه اما باز من هیچ حرکتی ازش حس نمیکردم به توصیه ماما آب پرتقال خوردم ماشالله اونقدر لگدهای محکمی بهم زد که خودم به غلط کردن افتادم ، آب پرتقال یا پرتقال اگه داری بخور بعد ببین چطوری لگد میندازه😘😘😘

زایشگاه یا پیش دکتر رفتی؟

بله زایشگاه رو هرشب بخاطر نوار قلبش میرم ،میگم بستریم کنین میگن باید دردت بگیره 

منم ۴۰ هفتم ولی دردام شروع نمیشن هرکار میکنم

آخه بدبختی میگن تا دردت نگیره بستریم نمیکنیم😑😑😑

غلط کردن. برو بگو بچه م تکون نمیخوره.  یکم گریه زاری کن تا یه فکری بکنن

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
اسی جون من یکبار با خواهرشوهرم دعوای شدیدی داشتم طوریکه حس کردم نی نیم تکون نمیخوره خیلی فشار عصبی ب ...

ممنون گلم حتما امتحان میکنم 

2706