2733
2739
من تا همین چن ماه پیش بدون ارایش اصلا اعتماد ب نفس نداشتم ولی ی مدته عادت کردم ب ارایش نکردن و همه ب ...

منم دقیقا یه مدته شوهرم  پیشم نیس آرایش نکردم الان به به چهرم عادت کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجا که هیچکس آرایش نمیکنه نهایتش یه رژ فقط نمیدونم این آرایش کرده ها توی خیابون که میبینیم کجائین ...

‌ ،🤣🤣🤣🤣

یار مهربان کودکان نیازمند باشیم,کودکان برای دفاع از حقشان هیچ قدرتی ندارند 

بدون ارایش بهترم  صورت صاف چشمای قشنگ خودم بدون هیچ سیاهی و...😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
اینجا که هیچکس آرایش نمیکنه نهایتش یه رژ فقط نمیدونم این آرایش کرده ها توی خیابون که میبینیم کجائین ...

اونایی که این ساعت بیدارن فردا صبح حال آرایش دارن به نظرت؟

اون وسطا یه چند نفر اعتراف کردن😂😂نگران نباش

منم دقیقا یه مدته شوهرم  پیشم نیس آرایش نکردم الان به به چهرم عادت کردم

تا ارایش دارم شوهرم همه رو با دستمال پاک میکنه

اول اینکه همیشه یادت باشه فقط یک بار میتونی زندگی کنی پس کاری نکن ک حال خوش برات حسرت بشه:) دوم اینکه ممنون میشم برا حالِ دلم صلوات بفرستین💜
واسه گودی زیر چشم یه راه بگید

برای گودی تنها راه فیلر

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

حالا من اینا رو میگم شاید ب دردتون بخوره چون برا خودم تاثیر گرفتمو شاید این چیزا باعث شده بدون ارایش از خودم خوشم بیاد .. اگه پوستتون خشکه مرتب از خیار رنده شده استفاده کنید . اب سیزمینی رنده شده برا سفیدی و جای جوش خیلی خوبه . قطره رزماری برای پرپشت شدن ابرو عالیه 

اول اینکه همیشه یادت باشه فقط یک بار میتونی زندگی کنی پس کاری نکن ک حال خوش برات حسرت بشه:) دوم اینکه ممنون میشم برا حالِ دلم صلوات بفرستین💜