2733
2739
عنوان

اگر شرایط مهاجرت ب کانادا یا آمریکا رو داشته باشید میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 39 پست
من نمیرم مگه میخوام چقدر عمر کنم برم جای غریب با آدمای غریب البته اگه اینجا شرایط مالیم خیلی بد بو ...

خب چون دنیا دو روزه چی میشه یه روزش اون ور دنیا باشیم؟؟ 

اونجا هم دوستان جدید پیدا میشه

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زبان ک دارم میخونم کارمم جوری هست ک اونجا مطمینم کار پیدا میشه برای منم اما آره واقعا ب شوهرم اعتماد ...

خب شاید اولاش یه کم سخت باشه پس نگو اعتماد ندارم مطمئنا همسرتونم اونجا غیر شما کسی رو نخواهد داشت اما از نت سرچ کن بخوون مهاجرت به هر حال اولش سخته باید تحمل کنی اما خب برای شما بیشتر چون ادم وابسته ای هستی برا سخته بازم خب فکراتو بکن

اگه ب عقب برمیگشتی بازم مهاجرت میکردین

سوال سختیه اگ فقط خودم بودم جوابش نه هست میموندم ایران چون وضعم بد نبود مشکلی نداشتم فقط بعضی مسایل عرفی و فرهنگی و خاله زنکی و اینجور چیزا تو ایران اذیتم میکردن .اما الان بچه دارم و برای بچم بهتره که اینجا زندگی کنه نه توی ایران .البته اینجا هم خیلی خوبه هیچ مشکلی ندارم فقط اصلا با اب و هواش کنار نمیام و دوس ندارم اگر هواش گرم بود دیگ اصلا مشکلی نداشتم 😁

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
2740
من الان شرایطم تقریبا اینجا خوبه یعنی خودمون راضی هستیم

اگه از شرایط اینجا راضی هستی و شرایطتون خوبه هیچ وقت نرو!

من هر کسی رو دیدم که وضعیت خوبی داشت و راضی بود ولی باز تصمیم گرفت تغییر کنه پشیمون شد!!

میدونی تغییر به این راحتیا نیست ،شاید یه چیزایی بدست بیاری ولی خیلی چیزا رو از دست میدی، اگه از الان خودت راضی هستی نرو