2733
2734
عنوان

خیلی خجالت میکشم یه لحظه بیاین🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مشکل  اعتماد به نفس داری 

اونقدر سیاه پوست و سبزه دیدم با اعتماد به نفس تیپ میزنند و خوشگل سرشونو بالا میگیرن و قدم هاشونو خاص برمیدارن ادم دلش غش میره 

اگر خیلی قسمتایی از بدنت تیره تره یه کرم گریم هم بخر بزن ولی بپا لباستو رنگی نکنه

وگرنه من جای شما باشم هم لباس باز و دامن کوتاه می پوشم موهامم مثل دورگه ها فر میکنم 

پس افریقایی ها که رنگ پوستشون رنگ این نوشته هاس چیکار کنن؟؟ ناراحتی نداره هر لباس عشقت کشید بپوش به ...

درسته ولی حتی خودم تو اینه ب خودم نگاه میکنم حالم از رنگ پوستم بهم میخوره سیاهی بدن بکنار این تیرگی رو زانو حتی باکرمم درست نمیشه🤦‍♀️

2728
شما مشکل  اعتماد به نفس داری  اونقدر سیاه پوست و سبزه دیدم با اعتماد به نفس تیپ میزنند و ...

کرم زدم رو زانوم هیچ تاثیری نداره تازه خیلیم ضایع شده من رو زانوم ترک هم دارم😭😭😭

درسته ولی حتی خودم تو اینه ب خودم نگاه میکنم حالم از رنگ پوستم بهم میخوره سیاهی بدن بکنار این تیرگی ...

اون احتمالا خشکی باشه و طولانی مدت مونده منم سال ها گرفتم دیگه شک کرده بودم طبیعی خودمه که حل شد 

کرم گریم بزن عالیه من پسرام براجوشاشون عروسی میرفتیم زدم حالا ولش نمی کنند 😂

درسته ولی حتی خودم تو اینه ب خودم نگاه میکنم حالم از رنگ پوستم بهم میخوره سیاهی بدن بکنار این تیرگی ...

خیلی خودتو اذیت میکنه اگه اینجوری باشی شوهرتم میفهمه و اونم میزنه تو سرت و باعث میشه زجر بکشی ولی وقتی که اعتماد به نفس داشته باشی هیچ کس نمیتونع بهت بخنده و مسخره ات کنه ببین بیماری شپش مسخره کردن داره چون که طرف خودش بهداشتو رعایت نکرده شپش گرفته ولی پوست سبزع و لک روی پوستو اسم و قیافه این چیزا مسخره کردن نداره خدا میزنه از کمر طرفی ک داره مسخره میکنه چون اینا اولن دست خود آدم نیست دوما طبیعیه تو همه اقوام تو همه شهر ها تو همه کشور ها همه زنگ پوست وجود داره

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2740
کرم زدم رو زانوم هیچ تاثیری نداره تازه خیلیم ضایع شده من رو زانوم ترک هم دارم😭😭😭

برو ارایشگاه بگو شاید بلدن برا اون روز روشن کنند

کرم گریم خودش خشکی و تیرگی میاره زدی بعد مهمونی زود بشور و چربش کن 

چ‌خجالتی بابا مگه بده پوسته سبزه ..من دوسدارم پوستم سبزه باشع

فکرمیکنی اصلاخوب نیست حتی خوشم نمیاد تواینه بخودم نگاه کنم همیشه ازپوستم خجالت میکشموقایمش میکنم مخصوص زانوهام.کسایی ک سفیدن همه مدل لباسو هررنگیو باخیال راحت میپوشن نه مثل منه بدبخت😭😭😭

2706