2737
2739
عنوان

روند شیمی درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 79 پست
چجوری متوجه شدین اخرش

ی دکتر فهمیده بود پاش کبود شده ازمایش نوشته بود 

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه چه نوع سرطانی؟

سرطان خون

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

اولین شیمی درمانی چقد طول میکشه چطوریه کسی هس

2728
چه سرطانی داشتین؟ عزیزم خیلی خوبه محکم بودن من اصلا محکم و قوی نیستم

سرطان تیروئید داشتم❤

چرا قوی نیستی؟!

چرا وقتی میتونی قدرت انتخاب اینو داشته باشی که میتونی یک انسان قوی و پر از انرژی مثبت باشی، یا اینکه یک انسان ضعیف و وابسته و سست ، مورد اول رو انتخاب نکنی ؟اینطوری زندگی رو با چاشنی خوشبختی میچشی و بیشتر میچسبه🤗🍀

حتی هر مشکلی که توی زندگیت هست،  با دید مثبت بهش نگاه کن. هررررررررررر مشکلی🌸🥰

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2738
سلام عزیزم امکان نداره چیزی به دلم اشتباه بیفته برابجیت به دلم افتاد خوب خوب میشن اصلانگران نباشید&n ...

خواهرمه مرسی دعا کن 

نه عزیزم خیلی سخت نیس 

البته من پیش دکتر جعفرنژادی انجام دادم شیمی درمانیمو خیلی دکتر خوبین من اصلا به مشکل نخوردم خیلی پیگیر حال بیماراشونن 

خیلی ام خوش برخورد و مهربونن ادم اصلا استرس نمیگیره 

هزینشم نسبت به خیلی جاها مناسب تره مشاوره انلاین هم دارن ادم میتونه خیلی راحت وقت بگیره و سوال ها و یه سری معاینه های انلاین انجام بده 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-بهاره-جعفر-نژادی

سلام ابجیتون بهترشدن؟ من چندتاسوال داشتم

سلام ممنون بهتره نسبت ب روزای اول روزای اولش سخت بود 

سلام ممنون بهتره نسبت ب روزای اول روزای اولش سخت بود 

خیلی سخته شیمی درمانی؟ شما داروی ایرانی استقاده کردین خارجی 

گیش کدوم دکتر؟ ممنون میشم جواب بدید

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
خیلی سخته شیمی درمانی؟ شما داروی ایرانی استقاده کردین خارجی  گیش کدوم دکتر؟ ممنون میشم جواب بد ...

اوایلش سخته خب نمیشه گفت اسونه اسم دکتر و نمیدونم زنجان انجام میدن

2706