2733
2734
عنوان

🟢تشریف بیارید براتون حمد بخونم 🕊🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 397 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیزم محتاج دعای تک تکتون هستم دعا کنید حال خواهرم خوب بشه بیماریش برطرف بشه برای رفع مشکلات زندگیم دعا کنید

میگن دعا از طرف دیگران زود اجابت میشه

منم دعا میکنم تک تکتون به خواسته هاتون برسید🤲🤲🤲

2728
خیلی ممنونم خواهری  برای شما و دوستتون و مبینا جان حمد میخونم  ۱۴ صلوات هم برای سلامتی و ...

ممنون عزیزم لطف میکنی گلم❤🌸❤🌸

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
2738
عزیزم برای من بخون.سرطان دارم خیلی درد میکشم.بچه دو ساله دارم برام دعا کن شفا بگیرم بچم بی مادر نشه

عزیزم ان‌شاءالله خیلی زود حالت خوب میشی نگران نباش 

برات حمد و آیت الکرسی میخونم💙🦋💙

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
حاجت روا ان شاءالله

مرسی عزیزمممم😍

انشاالله خودتم حاجت رواشی

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀