2752
2739
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 25 پست
وووووو و حالا به خاطره شوخی ببین چه المشنگه ای به پاکرده. عزیزم خیلیییییی حساسی معلومه شوخی کرده

اخه گفت دیگه به درد نمیخوری و خندید

انگار فقط برای نیازاش هستم که تو این دوره بدرد نخورم

نمیدوونم شایدم سر این پریودیه حساس شدم😤😤

اخه گفت دیگه به درد نمیخوری و خندید انگار فقط برای نیازاش هستم که تو این دوره بدرد نخورم نمیدوونم ...

عزیزم این یه شوخی بود دیگه شوهرمن هزارباربهم گفته

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم حیاس شدی چندروز دیگه متوجه میشی حرفش فقط شوخی بوده تو این شرایط شوهرم بگه چقد خوشگلی هم گری ...

😂😂 اره واقعا . بمن بگن بالا چشمت ابرو گریه میوفتم.

مث دیوونه ها چندبار از صبح گریه کردم بی دلیل

2731
شاید منظورش ازین که نمیتونه باهات رابطه داشته باشه بوده . بهش فکر نکن. این مسائل خیلی جزئی هست امیدو ...

اره منظورش همین بود ..تاپیکای قبلم نوشتم حتی بدتر از این هم بهم گفته برا همین بی پروا حرف زدنشه عصبی شدم

اره منظورش همین بود ..تاپیکای قبلم نوشتم حتی بدتر از این هم بهم گفته برا همین بی پروا حرف زدنشه عصبی ...

خب این خوبه که رابطه باهات براش مهمه . خیلی ها اصلا رابطه درست حسابی ندارن . منفی فکر نکن عزیزم 

😢😂 باز خوبه تو جنبه داری. من دیوونه از صبح گریه کردم فقط

باید تحملتو ببری بالا وگرنه آدم تو زندگی اذیت میشه.

امروز به من گفت تنبل درصورتی که نیستم. خب میگه دیگه بخوام به دل بگیرم دیونه میشم از دستش

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور