2737
2739
عنوان

شما ب دعا گرا اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرم اینه که 

۱) دعا نویس اگه میتونس یه حرکتی واسه خودش میزد که پولدار بشه

۲) دعا نویس از یه ثانیه بعد خودش خبر نداره چه جوری میتونه از سالهای بعد یکی خبر داشته باشه

۳) خدا کجا این زندگیه ....همیشه هست و حواسش به بنده هاشه 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2728
تا آینده ی خیلی محدود ممکنه خبر داشته باشن گذشته رو هم از اونجا خبر دارن که طبق یه حدیث بود میگفت ه ...

بنده خدا   خود خدا هم نمیدونه میخواد با ما چیکار بکنه!!! بعد میگی اینها اطلاعات از آینده دارن؟؟؟ من خودم برام پیش اومد با چشم خودم دیدم و با تمام وجودم لمس کردم و حس کردم که قرار بود یه اتفاقاتی دیگه برام بیفته و خود خدا مسیر سرنوشتمو تغییر داد

2740
ولی یه مشت کافر دست توی کار خدا وزندگی ما بردن .تاالان اززندگی هیچ چیزی نفهمیدیم

چی بگم

اگه منظورت طلسم و ایناس برا اینکه روت اثر نکنه حرز امام جواد بگیر

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...
بنده خدا   خود خدا هم نمیدونه میخواد با ما چیکار بکنه!!! بعد میگی اینها اطلاعات از آینده د ...

مگه من گفتم سرنوشت تغییر نمیکنه؟منم معتقدم فقط ۲ درصد آینده قضا و قدر و سرنوشت هست بقیشو خود آدم میسازه

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
2706