2737
2739
عنوان

منم مامان شدم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم مبارکت باشه خوشگلترین ومهربونترین مامان دنیا میشی🥰.انشالله صحیح وسالم بغلش کنی....عزیزم ...

مرسی عزیز دلممم😍 چشممممم، ایشالا به زودی زود بیای خبر مامان شدنتو همیجا بدی بهم 😍

لطفا واسه تو دلیم یه صلوات بفرستید قشنگا❤
2740
مرسی عزیز دلممم😍 چشممممم، ایشالا به زودی زود بیای خبر مامان شدنتو همیجا بدی بهم 😍

وای عزیزم چی میشه که بشه فقط.آرزوم اون لحظس..خدا کنه ...هفت روز دیگه موعدمه..شما الان بارداری به خدا نزدیکتره دعات عزیزم خیلی دعام کن...منم دعا میکنم تو دلیت رو به سلامت بغل کنی🥰😘💚..

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
وای عزیزم چی میشه که بشه فقط.آرزوم اون لحظس..خدا کنه ...هفت روز دیگه موعدمه..شما الان بارداری به خدا ...

مطمئن باش دعات میکنم عزیزم اگه قابل باشم😍😍

لطفا واسه تو دلیم یه صلوات بفرستید قشنگا❤
مطمئن باش دعات میکنم عزیزم اگه قابل باشم😍😍

عزیزم واسه منم دعا کن تو کنکور قبول شم برم دانشگاهی که میخام 😍🥰

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2706