2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قطره ی کولیک چاره شه و بعدم بخوابونش روی شکم روی پات کمرشو بمال یا بغلت کن راه برو

تو نی نی سایت در موردش توضیح داده تونستی برو بخون تا چندوقت هست بعدش خوب میشه خواهرزاده منم همینجوری بود 4 ماه شد خوب شد
آه ای زندگی منم که هنوز با همه پوچی از تو لبریزم. . .!
"فروغ فرخزاد"
الهی عزیزم درکت میکنم پسر من تا 3 ماه اینجوری بود ولی من راهشو پیدا کردم میپیچیدم لای پتو و تکونش میدادم. نگران نباش . استرسو از خودتو دور کن. سشوار جاروبرقی پتو پیچیدن با ماشین بیرون رفتن بالاخره یکیش راه حلشه زمان میکذره درست میشه
پی کو باکس
عزیزم چون روده های بچه در شکم مادر تکامل پیدا نمیکنه و تا سه ماهگیش طول میکشه درد کولیکی ایجاد میشه درد کولیکی از سه هفتگی شروع میشه تا سه ماهگی شایدم بیشتر طول میکشه بیشتر بعد از ظهر ها دردشون شروع میشه معمولا سه ساعت طول میکشه و به خودشون میپیچن و زور میزنن و قرمز میشن واقعا هیچ درمان خاصی براش نیست حتی قطره دایمتیکون یا گریپ میکسچر هیچ کدوم اثر انچنانی ندارند
معمولا در چنین حالتی میگن پدر بچه بچه رو بغل بگیره و تابش بده و باش حرف بزنه چون صدای بم پدر ارامش بهش میده یا حتی صدای جاروبرقی یا اینکه بذارش روماشین لباسشویی که تکون بخوره یا توی ماشین تابش بده سریع اروم میشه
میگن تغذی مادر اگر غذاهای نفاخ باشه بچه رو اذیت میکنه پس بهتره نخوری
بزارش تو یه چیره گهواره مانند اگه گهواره نداری بخر حیفه خیلی خوبه من پشیمون شدم چرا دخترم نداشتو نگرفتم بعدشم سشوار معجزه میکنه ما دوتایی با صدای سشوار میخوابیدیم ولی صبح دیگه مخ نداشتم من قطره دایمتیکون میدادم بچه هایی که به شیر گاو حساسیت دارنم گریه میکننا حواست باشه
میخوام بشم 58 کیلو .....الان 73 هستم..........
الهی عزیزم درکت میکنم پسر من تا 3 ماه اینجوری بود ولی من راهشو پیدا کردم میپیچیدم لای پتو و تکونش میدادم. نگران نباش . استرسو از خودتو دور کن. سشوار جاروبرقی پتو پیچیدن با ماشین بیرون رفتن بالاخره یکیش راه حلشه زمان میکذره درست میشه
پی کو باکس