2733
2739
عنوان

موندن خونه مادر و واکنش شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 27 پست
خواهر کوچیکت چی میگ

هیچ کار نمیکنه لباساشو میندازه زمین غذا میخوره جمع نمیکنه فقط نشسته جلو تلوزیون وقتی مهمون هم میخواد بیاد من خجالت میکشم میگم پاشو تمیز کن ولی اصلا گوش نمیکنه میگه لباسای منم تو جمع کن ۱۲،۱۳سالشه 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
سعی کن براش عادی نشی زمانی که خونه س تو چرا خونه مامانت میمونی

چجوری؟ نمونم؟ اخه وقتی میام چون راه دوره خودش میگه بمون 😑

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب زور ک نمیبره شمارو خب نرو بگو میخوام خونه خودمون بمونم

دو هفته یبار هم نرم خونه مامانم؟ میخوام برم ولی دیگه اینکه اصلا براش مهم نیس که من خونه نیستم ناراحتم میکنه 

هر وقت دلت تنگ شد بیا خونه ی مامانت هر وقتم خسته شدی برگرد خونه ی خودت.این لوس بازیا چیه اخه؟😁😁😁

اخه من تنهایی نمیتونم باید همسرم بیاد دنبالم تا برم 

2728
دو هفته یبار هم نرم خونه مامانم؟ میخوام برم ولی دیگه اینکه اصلا براش مهم نیس که من خونه نیستم ناراحت ...

برو ی سر بزن با شوهرت و باهم برگردین

یا ی روز بمون برگرد

شاید چون خونه تنهایی میخواد سرگرم باشی اذیت نشی و لزوما ب این معنی نیست ک شمارو دوست نداره

چجوری؟ نمونم؟ اخه وقتی میام چون راه دوره خودش میگه بمون 😑

نه نمون عزیزم...وقتی خونه و زندگی داری لزومی نداره همش خونه مادرت باشی....اگه قرار به این بود که ازدواج نمیکردی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
آدمه متاهل باید خونه خودش بمونه که احترامش حفظ بشه ، شوهرتم انقدر رفتی خونه ی مادرت که دیگه بی تفاوت ...

والا چپ راست که نمیرم من هر وقت موقعیتش پیش بیاد مثلا دو هفته یبار بعضا میرم ولی خودمم دوست ندا م دیگه چن روز بمونم ولی شوهرم میره سر کار اون زود میره منم میگه تو هم میحوای بمون 

والا چپ راست که نمیرم من هر وقت موقعیتش پیش بیاد مثلا دو هفته یبار بعضا میرم ولی خودمم دوست ندا م دی ...

شوهرت سرکار رفت تو خونه خودت بمون ، خیلی بده یه مرد عادت کنه که وقتی نیست زنش تو خونه نباشه . نسبت به زندگیش سرد میشه

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند
2740
شوهر من ک میگه برو دوماه بمون😂😂البته چون خودم زیاد خونه ی مامانم نمی مونم و زود میرم خونم،خانوادم ...

شوهر منم میگه بمون مادرمم خیلی احترام میکنه 

شوهرت سرکار رفت تو خونه خودت بمون ، خیلی بده یه مرد عادت کنه که وقتی نیست زنش تو خونه نباشه . نسبت ب ...

فک کنم نمیتونم خوب توضیح بدم 

برو ی سر بزن با شوهرت و باهم برگردین یا ی روز بمون برگرد شاید چون خونه تنهایی میخواد سرگرم باشی اذ ...

خب دیروز که برف بارید نیومد امروزم نگفت میام منم میخوام یه روز بمونم ولی نمیگه بیام دنبالت به نظرتون خودم بگم بیا دنبالم؟ 

آره بگو 

اصلا نمیخوام خودمو بشکتم چون وقتی اینجوری بکنم برعکس عمل میکنه کلا اخلاقش یه جوریه که لجه وقتی یخ چیزی رو بخوام میگه نکن وقتی نخوام میگه بکن نمیخوام فک کنم ننیخوام خونه مامانم بمونم میدونه نمیخوام خونه مادر خودش راحت نیستم سری قبل منو برده بود میگه من میرم خونه تو بمون دیگه اومدی خونه میخوای چیکار کنی 😑