2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یک نفر همراه برو گلم من واقعا تو اون یکی تاپیکت هم گفتم به شدت از سوزن فوبیا دارم فقط نگاه نکن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
با یک نفر همراه برو گلم من واقعا تو اون یکی تاپیکت هم گفتم به شدت از سوزن فوبیا دارم فقط نگاه نکن&nb ...

وای خوش به حال اونایی که نمیترسن 

اصلادست خودم نیست 

بااینکه زدم و دیدم اصلا دردنداشت باز دلم آشوبه 

🍦
باورت میشه الان میخوام برم بزنم اونقدر حالت تهوع دارم که نگو 

منم خیلی میترسم😬 نزده اوف اوف میکردم🙄😐 خانومه گفته وایسا بزنم بعد اوف اوف کن🤦🙈

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
2740
وای خوش به حال اونایی که نمیترسن  اصلادست خودم نیست  بااینکه زدم و دیدم اصلا دردنداشت با ...

به نظرم برو بزن اینجوری بدتره عزیزم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ولی علایم داشتم 

یکم سرگیجه داشتم همه خواب بودن پنج صبح بود دوز اول رو که زدم دقیقاً تو سایت بودم خواستم از روی مبل بلند شم چشام سیاهی رفت افتادم زمین بعد چند دقیقه تونستم بلند بشم

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
اره دارم اماده میشم برم  دعام کنید وووااایییی

به سلامتی میزنی و میایی 🥰⚘