2737
2734

من آره میده منم میدم 

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارها گوشیشو جا گذاشته تو خونه 😅😅😅

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

اه اینکارا چیه

در آینده من رمزشو نمیپرسم اگر خاس خودش بگه🤷🏼‍♀️

منم چیزی تو گوشیم نی ولی گوشی حریم شخصیه ربطیم نداره شوهرت باشه یا غریبه

خیلی رفتار چیپیه

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2728
اه اینکارا چیه در آینده من رمزشو نمیپرسم اگر خاس خودش بگه🤷🏼‍♀️ منم چیزی تو گوشیم نی ولی گوشی حری ...

وقتی داره گوه میخوره چی اون موقع هم میشه شخصی واسه گوه کاری هاش

رمز گوشیمونو بخاطر پسرم گذاشته بودیم ، که پسرم همون اولها یاد گرفته و دیگه تغییری ندادیم ...😂😑 چند ساله رمزمون تغییر نکرده ...

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
2740

شوهرم همش گوشیو‌خونه جامیزاره رمزمشم میدونم ن ک پارش میکنم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

زن و شوهر که غریبه نیستن

ما رمز هم رو داریم ولی سرک نمی‌کشیم مخصوصا شوهرم 

چون تو گوشی من عکس دوستام و خانواده هست اصلا نگاه نمیکنه 

💋میشه فقط یه صلوات برای سلامتی تو دلیم بفرستی؟❤️❤️😍🙏🙏🙏

من ده ساله ازدواج کردم تا الان ن گوشی خودم رمز داشته ن مال اون .. هر موقع بخام میده گوشیو بیشتر وقتا هم هواسش نیست جا میذاره تو خونه..  کسی ک زیگ ب کفششه رمز نمیده 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

تقریبا وقتی ۷ ماهه باردار بودم چند مورد مشکوک تو گوشی شوهرم دیدم مثلا تو گالری مربوط ب واتساپ عکس دست یه دختر و هکس دست خودش انگار بهم فرستاده بودن بعد هی یمدت میگفت بمن فدای دستات بشم دست هیشکی اندازه زنم خوشکل نیست من هی اون عکسا میومد تو ذهنم بروشم نیاوردم اما یمدت بعد باز اسکرین از چتشو دیدم با ی دختر اونو ک دیدم گفتم این کیه الکی بش گفتی ۲۶ سالته اخه ۲۹ سالش بود شوهرم زد تو دهنم دهنم پور خون شد کلی معذرت خواهی کرد گفت بابا نمیدونم کی بوده حتی اسکرین گرفتم ک بهت نشون بدم فک کردم تویی خواستی امتحانم کنی .....ازون موقع ب بعد دوسال گذشت و شوهرم گوشیش صد قفله زده بود و حتی نمیداد دست دخترمون ک بازی کنه ....اما همینکه اخلاقش هی بدتر و بدتر میشد میدونستم یکی اومده تو زندگیش

2706