2733
2734
عنوان

تاحالا شده نمره کمی توی درساتون بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 64 پست
اره یبار ریاضی گرفتم ۷ تو راهنمایی بعدش انقدر تلاش کردم که ریاضی زیر ۱۹ ندارم حتی دانشگاه

ایول بابا

میشه یکم به منم انگیزه بدی من یکم انگیزه بگیرم خیلی مصمم میرم جلو🙌♥️

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اولین بار 10 گرفتم ریاضی😭💔😂 فردا هم کارنامه میدن به گا رفتم باید ی هفته ای در برم 😂

چندمی

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
2731

آره سال یازدهم نمره‌ای همه پایین بود 

در صورتی که دوازدهم معدلم 19.68 بود

سال یازدهم ریاضی 10

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
ایول بابا میشه یکم به منم انگیزه بدی من یکم انگیزه بگیرم خیلی مصمم میرم جلو🙌♥️

راستش انگیزه دادن بلد نیستم ولی به هدفت فکر کنی خودت راه میفتی

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
اها عب نداره چون سوالات معلما فرق میکنه  نوبت آخر مثل کتاب میاد سوالاش نهاییه آسونه  انش ...

تجربی میخوام

مردم از بس استرس انتخاب رشته رو کشیدم

اگه دهم تجربی رفتم پرواز میکنم

راستش انگیزه دادن بلد نیستم ولی به هدفت فکر کنی خودت راه میفتی

الان دانشگاه چی قبول شدی؟رشتت چی بود

2738
الان دانشگاه چی قبول شدی؟رشتت چی بود

رشتم ریاضی بود الان مهندسی مکانیک میخونم رشتمو دوست دارم ولی آینده تضمین شده ای نداره

ولی بعد درسم کنکور تجربی میخوام بدم شاید پرستاری اووردم

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
اره نوبت اول🙂💔

میشه بگی چندمی

تجربی میخوام مردم از بس استرس انتخاب رشته رو کشیدم اگه دهم تجربی رفتم پرواز میکنم

م‌ با‌ معدل  ۱۹.۹۸‌ رفتم تجربی  

دوستمم‌ با‌ معدل‌ ۱۶‌ رفت‌ تجربی‌ 

نمره‌ ریاضیت‌ حداقل‌ ۱۴‌ 

و علومت‌ ۱۵‌ تجربی‌ میاری

م‌ با‌ معدل  ۱۹.۹۸‌ رفتم تجربی   دوستمم‌ با‌ معدل‌ ۱۶‌ رفت‌ تجربی‌  نمره‌ ریاضیت‌ ح ...

نمره ریاضی نوبت اولم شد۱۴/۵

علومم رو ۱۹ میشم کم کم 

علومم از ریاضیم بهتره

2706